reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Ja również jem co 2h masakra jakaś ;)
Gotować uwielbiam i piec ciasta niestety kuchenkę mam malutką . W ciąży też mi przeszła ochota
A już muszę myśleć nad tortem na grudzień:)
 
Co do rodziny... Moi rodzice mieszkaja 1000 km ode mnie i widze ich raz na rok, chyba ze mnie tez odwiedza. Teraz chyba dlugo ich nie zobacze bo siostra jest w ciazy (juz im opowiedziala) i sie nia zajmuja. Poza tym troche ze zdrowiem maja problemy. Zostaje telefon i facebook :-). Z tesciami przez wiele lat mialam straszne problemy bo sie uprzedzili, ze z Polski jestem. Teraz jest lepiej. Tesc odwiedzil juz kilka razy Polske i ja bardzo lubi ale tesciowa ma nadal dziwne wyobrazenie o tym kraju. Mieszkaja 1,5h od Wiednia a i tak ich tylko raz na kilka miesiecy widze. Wlasciwie z mezem mozemy polegac tylko na sobie. Ale mam tu duzo znajomych i dwie przyjaciolki wiec samotna nie czuje sie. Tylko ze zadna nie ms dzieci i pewnie tak juz zostanie. Jak bedziemy miec dzidziusia zastanawiam sie nad zaplaceniem poloznej zeby kilka razy do nas wpadla i pokazala jak sie opiekowac noworodkiem.
 
Ja mam około 167-169 zależy gdzie się mierzę a obecna waga 72!! Przed pierwszą ciążą było 64 i marudziłam oj ja głupia!!
 
Ja zawsze uważałam, że mam wielkie szczęście do ludzi mnie otaczających. Rodziców, braci, babcię mam super, Teściową i Pawła siostrę też. Nie jestem zmotoryzowana, więc zawsze ktoś ze mną podjedzie do przychodni z Adaśkiem, często Pawła siostra cioteczna. On w ogóle ma bardzo dużą i zgraną rodzinę, moja jest mała. Ale zawsze na wszystkich mogę polegać. I nigdy nie potrafię zrozumieć, że rodzice nie chcą znać własnych dzieci/wnuków. To strasznie przykre i dla mnie nie do wyobrażenia. Tylko moi rodzice i Teściowa mają po 50 lat, więc jeszcze są aktywni zawodowo i to jeszcze bardzo długo popracują :-) Ale zawsze babcia pomoże, tylko ona ma już mało siły do małych dzieci, ale gdy jest jakaś awaryjna sprawa to jej podrzucam.

Ja mam 172cm i 70kg :( 3 lata temu gdy poznałam Pawła ważyłam 55. Serio nie wiem jak to się stało, że tak przytyłam. Nie jestem gruba, ale już to nie ta figura co kiedyś. I ciąża nic nie zmieniła, bo od razu straciłam kilogramy. Wszystko przez Pawła :-D Po ciąży chciałabym trochę schudnąć, w ogóle nie wiem jak to będzie teraz z tymi kilogramami, ale chciałabym ważyć z 60kg, bo 55 to już za mało trochę.
 
Oj kobiety, tak mi smaka na tosty naronilyscie ze zaraz w gofrownicy bede robic bo nie mam tostera:((
Co do rodziny to mam bardzo fajna ale niestety 560 km stad... Tesciowa jest, jest ok ale to tesciowa..,
Ja mam 178 cm i obecnie waze 77, a byly czasy ze wazylsm 64 i wtedy mi sie wydawslo ze jja gruba.... W 2008 roku stwierdzono u mnie celiakie i odkad przeszlam na diete zaczelam tyc:(( ale po ciazy sue wezme:)))
 
reklama
Do góry