reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2016

mnie na cole bierze srednio raz w tygodniu. Przed ciaza prawie w ogole jej nie pilam- okreopne te zachcianki :-) Wlasnie zjadlam kilogram winogron
 
reklama
sowmagda ja tez dziekuje za linka
Zbieram blogi bo oboje z mezem lubimy gotowac... Jak bede miala dzien bez mdlosci to z checia poczytam ;-)
 
Znam tą zupke tajska w wersji z krewetkami i lososiem - pycha! Co prawda dzis bym jej nie zjadla ale jeszcze kiedys wroci mi na nia smak, mam nadzieje ;) a ja przed chwila pistanowilam sobie zrobic cos do picia. Woda sie zagotowala a ja stanelam z herbata w jednej rece i z kawa inka w drugiej. 5 min nie moglam sie zdecydowac, w koncu stanelo na herbacie z imbirem i z miodem. Takie dylematy ;)
 
reklama
Franca mi też Bounty od razu się spodobalo:):) tylko kurde ja jestem z tych co wola mięso niż slodycze:):) ale raz na jakiś czas można zrobić zamiane:)

I zupę tajska też zrobię ale z krewetkami i już jak nie będzie mnie ciągle mdlilo.
Ogólnie to mam ochotę na carbonare taka tłusta wysokokaloryczna. .. ehhh pysznosci:)
 
Do góry