reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Na mdłości ja już wspominałam witaminy Prenatal uno - super

Bellina :*

A co do prenatalnych to jest ściśle określony wiek ciąży jaki powinien być - między 11 tygodniem a 13 + 6dni max
Ja mam tak wyznaczone żeby zmieścić się idealnie w punkt bo mam tydzień różnicy między terminem z @ a tym z usg.
 
Dzień dobry :-)
Tak rozmawiamy o tych ust genetycznych itp. A co byście zrobiły gdyby wyszła nieprawidłowośc? Ja to już przestałam się tym martwić bo u mnie nie robią więc nie mam wyboru. A zastanawialyscie się nad tym? Ciężki temat zarzucilam od rana :-)
 
Hej Galaxia.
Chyba żadna kobieta nie jest w stanie na to pytanie odpowiedzieć no chyba że miała już do czynienia z nieprawidłowościa. Na początku pojawia się pytanie dlaczego my... dlaczego to nas spotkało zastanawiasz się czy na prawdę jesteś aż tak bardzo złym człowiekiem... towarzyszą Ci cały czas okropne uczucia. Masz 100 pomysłów na minutę, a za każdym razem kiedy idziesz do lekarza masz nadzieję że jednak wysztko będzie ok. Następuje kilka długich tygodni bo najpierw badanie USG później amniopunkcja ja miałam na szczęście już wyniki po 3 dniach i później kolejne usg ale dopiero za 2 czy 3 tyg. Nie pamiętam. Jak dowiedzieliśmy się o wadzie nie wiedzialam co zrobić raz myślałam o przerwaniu ciąży raz nie, zaczęłam bardzo dużo czytać o tej wadzie i stwierdziłam że urodze moja córeczkę bo dziewczynki są w stanie z tą wada normalnie funkcjonować, czasem nawet nie widać że mają wadę, jedno co było pewne to to że są bezpłodne, no i pojechałam na kolejne usg genetyczne i niestety skończyły się moje jakiekolwiek nadzieje...

Nikomu nie życzę przechodzenia przez to całe piekło...
 
Dziekuję Paulinko za tak obszerną odpowiedź. Zastanawiałam się kiedyś co bym zrobiła i nigdy nie umiałam sobie na to odpowiedzieć. Nie umialabum chyba zakończyć ciąży

Wierzę że wszystkim nam urodza się zdrowe i piękne dzieci :-)
 
Nie da się odpowiedzieć uwierz. Masz różne pomysly ale ja nie miałam innego wyjścia najprawdopodobniej ona sama by odeszła w 22 tygodniu bo miała tak zaawansowana wadę a jeżeli nie to chodziłabym normalnie w ciąży 9 miesięcy a po porodzie i tak nie miałaby szans na przeżycie bo tu już to chyba pisałam, nie miała nerek, miała wadę serca, wodę w płucach, coś z mózgiem też było nie tak i wiele innych nieprawidłowości. Do tej pory jest mi mega ciężko tym bardziej że 10.11 miałam termin porodu i ostatnimi dniami jestem w mega rozsypce.
Na szczęście mam swoja kropeczke i mam nadzieję że teraz już wszystko będzie ok. ;);)
 
Bellina bardzo mi przykro:*

Paulina musiałaś przeżyć ciężkie chwile ale teraz bedzie dobrze

Jak sie dziewczyny czujecie ? Ja sie martwię od 2 dni nic nie czuje tzn nie mam mdłości nie boli mnie głowa nie jestem śpiąca tak jak bym nie była w ciąży :( a wizyta dopiero 23 listopada jak ja mam wytrzymać
 
Pkowalska mnie niestety głowa troche boli i po południu mam mdłości wczoraj już o 20 spalam. Ale piersi mnie nie bolą siku też nie biegam częściej. .. chyba jesteśmy przewrazliwione:) najlepiej jakbyśmy miały wszystkie objawy na raz wtedy bylybysmy przekonane że jest wszystko ok.

moja mama jak była w ciąży nie miała żadnych objawow, więc to też nie wyznacznik.

Kurde wczoraj tak wcześnie usnelam że dziś obudziłam się po 6 wyspana a mój Ukochany jeszcze śpi i zaraz zwariuje w tym łóżku bo nie chce nic robić żeby go nie obudzić.
 
reklama
Jak sie dziewczyny czujecie ? Ja sie martwię od 2 dni nic nie czuje tzn nie mam mdłości nie boli mnie głowa nie jestem śpiąca tak jak bym nie była w ciąży :( a wizyta dopiero 23 listopada jak ja mam wytrzymać

Ja w tamtej ciazy nic nie mialam zadnych objawow i wszystko bylo ok :-) Teraz tylko senna jestem
 
Do góry