reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe kreski ❤️

właśnie, a jak z owłosieniem u faceta?
Lubicie, nie lubicie? Gdzie dopuszczalne?
U mnie: włosy pod pachami i na fiutku - out, reszta może zostać. Owłasiona klata bardzo lubię. A i jakby miał duze włochy na plecach to też out
To samo, ale moj sam jest team out włosy z pod pachy i fiutka.... on skacze ze spadochronem więc w tamtym miejscu totalnie nie mogą byc a z pod pachy sam stwierdzil, ze śmierdzą, reszta owlosienia a ma sporo kręci mnie, lubie też jak ma gęstą czarną brodę ale niestety kurs wymaga gładkosci i wlosy na prawie zero.
 
reklama
To samo, ale moj sam jest team out włosy z pod pachy i fiutka.... on skacze ze spadochronem więc w tamtym miejscu totalnie nie mogą byc a z pod pachy sam stwierdzil, ze śmierdzą, reszta owlosienia a ma sporo kręci mnie, lubie też jak ma gęstą czarną brodę ale niestety kurs wymaga gładkosci i wlosy na prawie zero.
Hmm nie rozumiem jaki jest związek pomiędzy skokiem ze spadochronem a owłosieniem?
 
Powiem wam, że cholernie smutno mi się zrobiło jak zobaczyłam wątek dla marcowych mam 😔 sama nie wiem w sumie czemu aż tak, bo lutowe mnie w ogóle nie ruszyły - może dlatego że faktycznie miałam duże nadzieje co do tego cyklu 😔
Ale jeszcze nic straconego u Ciebie 😊 mam nadzieję, że chociaż połowa dziewczyn, które są po owulacji tam trafia, a najlepiej wszystkie
Powiem wam, że cholernie smutno mi się zrobiło jak zobaczyłam wątek dla marcowych mam 😔 sama nie wiem w sumie czemu aż tak, bo lutowe mnie w ogóle nie ruszyły - może dlatego że faktycznie miałam duże nadzieje co do tego cyklu 😔
Ale dla Ciebie to jeszcze otwarte drzwi 😊 więc głowa do góry 😊😊
 
Ale jeszcze nic straconego u Ciebie 😊 mam nadzieję, że chociaż połowa dziewczyn, które są po owulacji tam trafia, a najlepiej wszystkie

Ale dla Ciebie to jeszcze otwarte drzwi 😊 więc głowa do góry 😊😊
wiem, przepraszam że tak stękam, ale nie mam komu pojęczeć za uchem 😞
mój niby mnie wysłucha, uspokoi ale później będzie gadać że za bardzo to przeżywam
 
wiem, przepraszam że tak stękam, ale nie mam komu pojęczeć za uchem 😞
mój niby mnie wysłucha, uspokoi ale później będzie gadać że za bardzo to przeżywam
nie przepraszaj! Po to jest to miejsce, czasem jest wesoło, a czasem trzeba się wyżalić, żeby było lżej. Trzymam kciuki najmocniej jak się da za Ciebie, żebyś wjechała na marcowe mamy jak dzik w żołędzie 🤞🏻❤️😁
 
reklama
wiem, przepraszam że tak stękam, ale nie mam komu pojęczeć za uchem 😞
mój niby mnie wysłucha, uspokoi ale później będzie gadać że za bardzo to przeżywam
Omg, chyba nie ma tu bardziej stękającej ode mnie 🙈
Chce jednak trochę pozytywniej w tym żyćku pomyśleć, nastawic się.
Myślałam, że przy tych lekach się uda, pokładałam w nich nadzieję. A to ostatni miesiąc z lekami, potem konieczna przerwa.
Także został nam Cipiec👌.
 
Do góry