reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe kreski ❤️

Bo ja na swoim spapranym wzrokiem widzę cień cienia przebijchujka i myslałam, ze jak zwykle o tej porze mam nasrane i niewymieszane 😁😄😆 i chciałam porównać😂😂
nie wiem czy Cię to ustawi, ale wyciągnęłam go z kosza (na szczęście na wierzchu leżał xd) 😂 ja pod światło widzę taką delikatniusią kreskę, ale na zdjęciu nie widzę nic
 

Załączniki

  • IMG_5081.jpeg
    IMG_5081.jpeg
    87,6 KB · Wyświetleń: 138
reklama
Witam Was Dziewczyny.
Tak na wstępie .Ja nie jestem już staraczką (dwoje dzieci na pokładzie) .Przeglądając Wasz temat zauważyłam, że na tapetę wszedł temat docenta Milewicza. Ja Wam go bardzo polecam .Właśnie dzięki niemu mamy naszą dwójkę.Fakt przysypia na wizytach ( przemęczenie i cukrzyca), ale jest rewelacyjny jeżeli chodzi o pomoc w zajściu w ciążę i później w trakcie jej prowadzenia .Zleca dużo badań to fakt, ale chce wszystko sprawdzić . Jest na prawdę specem od prowadzenia trudnych ciąż . To facet , który poświęcił się swojej pracy. A i jeszcze dodam, że szczęśliwe zakończenia są w moim przypadku po 5 poronieniach.
Pozdrawiam
O dziękuje pięknie za tą wiadomość, to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że powinnam się do niego zgłosić - szczególnie jeśli przyjmuje w mojej przychodni w ramach NFZ. Dodatkowo sama jestem już po poronieniu, dlatego zależy mi, aby przy następnej ciąży ktoś się mną naprawdę zaopiekował 😐
Cieszę się, że twoja historia kończy się happy endem, to bardzo budujące ❤️
 
zobaczę jak wyniki będą, bo jak Beta urośnie a prog jeszcze bardziej spadnie albo będzie taki sam to chyba nie ma sensu nie ?
Wiesz co, lekarzem nie jestem i pewnie nie będzie to popularna opinia, ale ja bym posłuchała lekarza i brała. jesteś w bardzo ciężkiej sytuacji i rozumiem Twoje rozdarcie. Jesli to będzie znów cp (tfu tfu!!!🙅🏻‍♀️) to przez tydzień urośnie nieznacznie i nadal będzie „szansa”, ze sama poleci bo wylapalas mega niską betę. Z drugiej strony może ulokowała się w macicy i dupkiem ją utrzymasz? Kurczę, strasznie współczuję Ci, ze jesteś w takiej sytuacji, wierzę, ze podejmiesz najlepszą DLA SIEBIE decyzję, ale wiem, ze nie będzie Ci łatwo. Rób wszystko w zgodzie z sobą i słuchaj przede wszystkim swojego serca i rozumu, a nie nas forumowiczek, bo tylko Ty to przezywasz naprawdę, to Twoje życie i ciało.
 
nie wiem czy Cię to ustawi, ale wyciągnęłam go z kosza (na szczęście na wierzchu leżał xd) 😂 ja pod światło widzę taką delikatniusią kreskę, ale na zdjęciu nie widzę nic
🙃🙃🙃 u mnie wygląda to tak (nie wiem czy cos dostrzeżecie) ....ale ja znam zycie i wiem, ze u Ciebie cos to znaczyło a u mnie najpewniej nic z racji tego brakującego sexu - wtedy gdy najbardziej powinien być
 

Załączniki

  • 20230602_075856.jpg
    20230602_075856.jpg
    574,2 KB · Wyświetleń: 124
  • 20230602_054538.jpg
    20230602_054538.jpg
    757,8 KB · Wyświetleń: 129
reklama
Wiesz co, lekarzem nie jestem i pewnie nie będzie to popularna opinia, ale ja bym posłuchała lekarza i brała. jesteś w bardzo ciężkiej sytuacji i rozumiem Twoje rozdarcie. Jesli to będzie znów cp (tfu tfu!!!🙅🏻‍♀️) to przez tydzień urośnie nieznacznie i nadal będzie „szansa”, ze sama poleci bo wylapalas mega niską betę. Z drugiej strony może ulokowała się w macicy i dupkiem ją utrzymasz? Kurczę, strasznie współczuję Ci, ze jesteś w takiej sytuacji, wierzę, ze podejmiesz najlepszą DLA SIEBIE decyzję, ale wiem, ze nie będzie Ci łatwo. Rób wszystko w zgodzie z sobą i słuchaj przede wszystkim swojego serca i rozumu, a nie nas forumowiczek, bo tylko Ty to przezywasz naprawdę, to Twoje życie i ciało.
kolejny lekarz dał mi cień nadziei i dlatego jestem taka rozdarta 🤷‍♀️ No nic… po badaniu za godzinę wezmę pierwszego dupka a potem zobaczymy jak badania. Brzuch mnie pobolewa jak na okres ale to już od ponad tygodnia a tak to żadnych objawów nic… muszę czekać aż urośnie… 10go mam wizytę u swojego lekarza i mam nadzieje, ze już coś będzie widać
 
Do góry