reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe kreski ❤️

reklama
Mam jakiś dziwny czas. Ciągle jestem strasznie zmęczona i popołudniami zamiast coś porobić to zasypiam na drzemki. Nie wiem czy to wina odstawienia wszystkich supli ?
Ja niby biorę tylko puerię uno, ale też zauważyłam, że kiedy ją odstawiłam, to chociaż nic innego się w moim życiu nie zmieniło, wieczorem już nie miałam energii... gdzie w tych wiosennych miesiącach mogłam wstawać wcześnie, nie robić drzemki w dzień i jeszcze mieć problemy z zasypianiem w nocy.. może placebo, a może coś w tym jest
 
Ja też nigdy nie kupiłam nic dla dziecka przed ciążą. Za to teraz na strychu mam praktycznie całą wyprawkę po pierwszym, bo szkoda było mi sprzedawać i tak sobie leży to wszystko i leży. Ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy nie zacząć tego wyprzedawać, bo tylko się kurzy.
 
możliwe, to zależy co brałaś i kiedy odstawiłaś. Albo po prostu jesteś przemęczona i pora na urlop ;)
Pregne na zmianę z Pueria, witaminy z Atoma dla ćwiczących, magnez, ahwaganda. W sumie tyle bo resztę wcześniej zaczęłam ograniczać z tej tony supli.
Urlop to raczej nierealne. Jakos wytrzymam ten i przyszły tydzień. Potem będę mieć l4 więc może coś odpocznę.
 
Mam jakiś dziwny czas. Ciągle jestem strasznie zmęczona i popołudniami zamiast coś porobić to zasypiam na drzemki. Nie wiem czy to wina odstawienia wszystkich supli ?
Kiedy msm takie dni po owu, to afirmuje CIONSZ - niestety, tak pamiętam ten czas sprzed poronienia. Byłam zmęczona i potrzebowałam przynajmniej 15 min drzemki 😁
 
reklama
Do góry