reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe kreski ❤️

Cześć dziewczyny. Weekend nam zleciał dość przyjemnie. Ja dziś 6 dzień po zastrzyku i 5 dpo. Biorę duphaston. Myślicie, że jak w następnym tyg w poniedziałek zrobię test i wyjdzie negatywny to mogę ze spokojem odstawić duphaston? To będzie 13 dzień po zastrzyku i 12 dpo
a lekarz Ci nie mówił, jak masz brać dupka? :)
 
reklama
Jesteśmy idealnie zsynchronizowane. U mnie tez 10 dc i tez fajnie sex naturalnie sobie wpada, choć wiem, że od 22.05 do 25.05 będzie taka mała presja, by nie pominąć tych dni 😁😅😉
Ale u nas to już koniec dobrej passy :D Ja z infekcją (chociaż chyba globulka pomogła, ale sprawdzę dziś u lekarza), no i mąż wyjazd od dziś do środy, a ja piątek-niedziela ;D ale może akurat owu będzie środa-czwartek :d ale wole o tym nie myśleć i się nie nakręcać.
 
Hej dziewczyny czy któraś z was piła siemię lniane lub wiesiołka na poprawę śluzu. Bo tak w sumie po tym niskim estradiolu doszłam do wniosku, że faktycznie ciężko u mnie zaobserwować ten śluz w trakcie owu. Jeśli tak to jak braliście i czy wam pomogło?
 
Ale u nas to już koniec dobrej passy :D Ja z infekcją (chociaż chyba globulka pomogła, ale sprawdzę dziś u lekarza), no i mąż wyjazd od dziś do środy, a ja piątek-niedziela ;D ale może akurat owu będzie środa-czwartek :d ale wole o tym nie myśleć i się nie nakręcać.
ja bym czekała do 14dpo. Ale to ja
 
Ja dzisiaj miałam siknac ale najadłam się truskawek na noc i nie było opcji żebym dotrzymała w nocy siku do rana 😅 Więc siknę jutro, czyli 11 dpo i ewentualnie w środę.
 
reklama
Hej dziewczyny czy któraś z was piła siemię lniane lub wiesiołka na poprawę śluzu. Bo tak w sumie po tym niskim estradiolu doszłam do wniosku, że faktycznie ciężko u mnie zaobserwować ten śluz w trakcie owu. Jeśli tak to jak braliście i czy wam pomogło?
Nie piłam ale łykałam olej z wiesiołka i jako, że teraz mam 1 cs bez wiesiołka to mogę faktycznie stwierdzić, że wiesiołek poprawiał ten śluz. W tym cyklu było go tyle do kot napłakał i to bardzo krótko 😔
 
Do góry