reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe kreski ❤️

różne antybiotyki mają różne działanie na nasienie - niektóre mają minimalny wpływ i wystarczy 14 dni, inne jednak mają wiekszy. Zależy też czy była gorączka, jak wysoka i jak długo się utrzymywała, bo temperatura potrafi mocno zaingerować w proces spermatogenezy, szczególnie w fazie spermiogenezy. Jeżeli faktycznie jest możliwość wykorzystania kuponu do sierpnia, to w tym sierpniu wyniki będą najbardziej wiarygodne. Chyba, że wolicie szybko, a Twój chłop w razie czego nie będzie miał problemu z tym, żeby to badanie 3 miesiące po zakończeniu antybiotykoterapii i choroby powtórzyć (w przypadku, gdyby wyniki były słabe albo średnie)
Dzięki. Gorączki nie było wcale, ale poczytam o tym co on tam jadł wtedy.
Chłop chyba jeszcze sam nie wie do końca czy będzie w stanie powtórzyć badanie. Okaże się 🤭.
 
reklama
Część dziewczyny,
Zwracam się się głównie do tych które korzystały z testów hirieny. Dotychczas nie miałam żadnego testu pozytywnego, ale zauważyłam że od 2 dni wychodzą bledsze - może się tak zdążyć czy raczej przegapiłam owulację?
 
Jeden antybiotyk przestudiowałam. Nie wpływa na plemniki i nie ma zakazu starań ze strony męskiej. Szczurkom nic nie uszkodził ten lek.
Ale jeszcze 1..
 
Dzień doberek 😎 na początek dziewczynom @Magdalena09 i @Kosinka94 wszystkiego najlepszego 🩷
Wczoraj był zalatany dzień, nawet nie miałam czasu zajrzeć na forum 🫣 po pracy szybko do domu, żeby się przebrać, bo wieczorem mieliśmy ognisko z pracy 😁 to było w takim parku i przy okazji tego była taka gra terenowa- tworzyliśmy drużyny, każda dostała mapkę i zadania z drugiej strony do wykonania 😆 latałyśmy z dziewczynami jak oparzone 😂 Fajnie było, troszkę się rozerwałam, nie myślałam o staraniach. A po powrocie obejrzeliśmy z mężem avatara (ale tą pierwszą cześć, żeby sobie przypomnieć, o co tam chodziło 😂), może dzisiaj nadrobimy drugą. @LadyCaro proszę o wpisanie 🩸, wstałam, dziwnie się poczułam i ledwo zdążyłam do kibelka, bo po niedługim czasie byłoby pewnie prześcieradło do prania 🙄
Tak sobie myślę, skoro polip się złuszczył przy poprzedniej miesiączce i nic w tym miesiącu nie zaskoczyło, to może faktycznie cykl bezowulacyjny albo już myślę o tym, że może mam jajowody niedrożne… mąż też się załapał na badanie nasienia, w poniedziałek będzie dzwonił umawiać wizytę 😇
Oczywiście dół złapany, mam nadzieję, że to tylko chwilowe.
Miłego dnia wszystkim! 🩵💙
 
reklama
Do góry