reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa

Powiem Wam, że cieszę się, że mogę pójeść coś innego, niż ciemny chleb, bo ostatnio mam taki problem z jedzeniem, że mi się płakać chce na samą myśl o tym chlebie 🙈
Co do zgagi to też u mnie śmiesznie, bo ostatnio chodziłam i mówiłam, że boli mnie przód tułowia, że jakoś dziwnie mi się oddycha, jakby mi wypalało drogi pokarmowe. I mój mąż w końcu mówi, że ty na bank masz zgagę, a ja zgagi nigdy w życiu nie miałam, więc nie wiedziałam, że to może być to. Już nawet mu powiedziałam, że chyba mam covida i że pewnie mi się płuca pala 🤣
No ale odstawiłam na chwilę cytrynę i przeszło 🤷
Tak, ja też odstawiłam cytrynę, bo po niej ewidentnie zgaga mocna się robiła :)
Jezus, jak mi się dziś Mała wierci 🙄 aż zaczynam się niepokoić, krótkie drzemki na spanie miała, a teraz cały czas szaleje. Jak się mniej rusza to się stresuję, ale jak walczy jak oszalała to też mnie spina 😂 #hormones
 
reklama
Tak, ja też odstawiłam cytrynę, bo po niej ewidentnie zgaga mocna się robiła :)
Jezus, jak mi się dziś Mała wierci 🙄 aż zaczynam się niepokoić, krótkie drzemki na spanie miała, a teraz cały czas szaleje. Jak się mniej rusza to się stresuję, ale jak walczy jak oszalała to też mnie spina 😂 #hormones
Kiedyś czytałam, że wzmożone ruchu dziecka przy końcówce ciąży mogą zwiastować, że za kilkanaście godzin rozpocznie się poród 🤷 przypomnij mi, ty już jesteś czasowa do porodu? Przeszłaś na bezpieczny tydzień?
 
Jeszcze nie, pojutrze kończę 35 🙄
Nie strasz mnie, ja jeszcze nie mam gotowej wyprawki, chciałabym dotrwać do 01.04 😟
Tak tylko czytałam,wiadomo, że u każdej jest inaczej, a w Internetach różne rzeczy piszą, więc trzymam kciuki, żeby jeszcze maleństwo trochę siedziało, czyli do bezpiecznego terminu❤️
 
reklama
Do góry