reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

I widzisz poprawę ? Pytałaś ginrkologa można??ja to się boje teraz porodu przez to bo mnie ciągną bardzo
Widzę, bo u mnie było mega swędzenie 🙈
Ginekolog mi powiedziała, żebym kupiła obojętnie jaka maść na hemoroidy i smarowała nią 7 dni. Podpytalam też farmaceutki, która maść dla kobiet w ciąży i poleciła właśnie te. Ona ma w ulotce, że można ją stosować po 4 miesiącu ciąży i w czasie laktacji 🙂
 
reklama
Dziewczyny, zjadłam dzisiaj na kolację kanapki z bułki z dynią i szynka, wiecie taka normalna pszenna bulka i cukier po 1h- 97. Przecież mamy unikać takiego pieczywa. Wiecie dlaczego może być taki niski cukier ?
 
Dziewczyny, zjadłam dzisiaj na kolację kanapki z bułki z dynią i szynka, wiecie taka normalna pszenna bulka i cukier po 1h- 97. Przecież mamy unikać takiego pieczywa. Wiecie dlaczego może być taki niski cukier ?
A który jesteś tydz? Ja 34+3 i zauważam ostatnio niższe cukry niż zazwyczaj, z rana 80, po obiedzie 94, może taki urok końcówki :)
 
A który jesteś tydz? Ja 34+3 i zauważam ostatnio niższe cukry niż zazwyczaj, z rana 80, po obiedzie 94, może taki urok końcówki :)
U mnie dopiero 18+5, więc jeszcze ho ho do końcówki 🙂
Pamiętam, że jak na początku diety zjadłam taka jasna bułkę to cukier poszybował i wtedy zrobiłam sobie zakaz na takie pieczywo. Ale chleb mi spleśniał i zanim kolejny by się rozmrozil to trochę by minęło ( mroze, bo kupuje w zapasie, bo mi wykupują 🤣). Więc poszłam do sklepu po zwykła bule. A tu taki niski ten cukier 🤷
 
U mnie dopiero 18+5, więc jeszcze ho ho do końcówki 🙂
Pamiętam, że jak na początku diety zjadłam taka jasna bułkę to cukier poszybował i wtedy zrobiłam sobie zakaz na takie pieczywo. Ale chleb mi spleśniał i zanim kolejny by się rozmrozil to trochę by minęło ( mroze, bo kupuje w zapasie, bo mi wykupują 🤣). Więc poszłam do sklepu po zwykła bule. A tu taki niski ten cukier 🤷
Ja też wykupuję wszystkie, jakie są w piekarni i mrożę - na wszelki wypadek :)
Ja miałam na początku po białej bułce z Bierdronki, takiej do samodzielnego upieczenia ciekawe 191, więc odstawiłam całkiem. Musiałabym teraz spróbować, jak reaguje dziś :)
 
Dziewczyny, zjadłam dzisiaj na kolację kanapki z bułki z dynią i szynka, wiecie taka normalna pszenna bulka i cukier po 1h- 97. Przecież mamy unikać takiego pieczywa. Wiecie dlaczego może być taki niski cukier ?

Kurczę ja nie unikam białego ( mieszanego)pieczywa bo nie mam po nim skoków póki co 💁
Zjadłam ostatnio 2 pszenne tortille- placki ze sklepu, reszta robiona w domu i cukier po 1 h 124 ( po dwóch).Apetyt to ja mam 😵‍💫

Za to zgaga mnie zabija 🥹 i wszystko jest o kant tyłka tzn. nic nie działa, każde wieczorne pójście spać to piekło.
 
Dziewczyny, zjadłam dzisiaj na kolację kanapki z bułki z dynią i szynka, wiecie taka normalna pszenna bulka i cukier po 1h- 97. Przecież mamy unikać takiego pieczywa. Wiecie dlaczego może być taki niski cukier ?

Bo ziarna fajnie rownowaza czasami. Mialas pewnie dobrze wbrew pozorom skomponowana ta bule i tluszcz i bialko i wegle. Smieszne ale nic tylko sie cieszyc ze czasami mozesz sobie taka bulke zjesc :-) generalnie biale pieczywo nie jest rekomendowane przez zbyt szybkie wchlanianie ale tu mialas ziarna ktore to spowolnily.
 
Kurczę ja nie unikam białego ( mieszanego)pieczywa bo nie mam po nim skoków póki co 💁
Zjadłam ostatnio 2 pszenne tortille- placki ze sklepu, reszta robiona w domu i cukier po 1 h 124 ( po dwóch).Apetyt to ja mam 😵‍💫

Za to zgaga mnie zabija 🥹 i wszystko jest o kant tyłka tzn. nic nie działa, każde wieczorne pójście spać to piekło.

Serdecznie Ci wspolczuje z ta zgaga. Sama miewam od nowa ale nie tak zebym nie mogla spac.
Pytalas lekarza czy mozesz jakies manti np? On co prawda ma cukier ale moze by pomogl...
 
Ja nie widzę na końcówce poprawy w cukrach. W pierwszej ciąży jak byłam na wywołaniu w 40 tygodniu to po jednej kromce szpitalnego chleba miałam po 160 :) czasami się zdarzy, że się fajnie najem a cukier np 98 albo 105 to sobie myślę oooooooo to chyba ta magiczna poprawa w cukrach ale po drugim posiłku mam już 140 :D tylko, że ja sobie nie żałuję i nie chodzę głodna jak w pierwszej ciąży.
 
reklama
A ja tak myślę o nagłym skróceniu mojej szyjki 3 miesiące temu i tak się zastanawiam czy mogło to być spowodowane noszeniem 15 kilowej córki? Czy średnio?
Edit tylko wtedy chyba by mi się nie zrobiła miękka
 
Do góry