reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Powiem Wam, że cieszę się, że mogę pójeść coś innego, niż ciemny chleb, bo ostatnio mam taki problem z jedzeniem, że mi się płakać chce na samą myśl o tym chlebie 🙈
Co do zgagi to też u mnie śmiesznie, bo ostatnio chodziłam i mówiłam, że boli mnie przód tułowia, że jakoś dziwnie mi się oddycha, jakby mi wypalało drogi pokarmowe. I mój mąż w końcu mówi, że ty na bank masz zgagę, a ja zgagi nigdy w życiu nie miałam, więc nie wiedziałam, że to może być to. Już nawet mu powiedziałam, że chyba mam covida i że pewnie mi się płuca pala 🤣
No ale odstawiłam na chwilę cytrynę i przeszło 🤷
Tak, ja też odstawiłam cytrynę, bo po niej ewidentnie zgaga mocna się robiła :)
Jezus, jak mi się dziś Mała wierci 🙄 aż zaczynam się niepokoić, krótkie drzemki na spanie miała, a teraz cały czas szaleje. Jak się mniej rusza to się stresuję, ale jak walczy jak oszalała to też mnie spina 😂 #hormones
 
reklama
Tak, ja też odstawiłam cytrynę, bo po niej ewidentnie zgaga mocna się robiła :)
Jezus, jak mi się dziś Mała wierci 🙄 aż zaczynam się niepokoić, krótkie drzemki na spanie miała, a teraz cały czas szaleje. Jak się mniej rusza to się stresuję, ale jak walczy jak oszalała to też mnie spina 😂 #hormones
Kiedyś czytałam, że wzmożone ruchu dziecka przy końcówce ciąży mogą zwiastować, że za kilkanaście godzin rozpocznie się poród 🤷 przypomnij mi, ty już jesteś czasowa do porodu? Przeszłaś na bezpieczny tydzień?
 
Jeszcze nie, pojutrze kończę 35 🙄
Nie strasz mnie, ja jeszcze nie mam gotowej wyprawki, chciałabym dotrwać do 01.04 😟
Tak tylko czytałam,wiadomo, że u każdej jest inaczej, a w Internetach różne rzeczy piszą, więc trzymam kciuki, żeby jeszcze maleństwo trochę siedziało, czyli do bezpiecznego terminu❤️
 
reklama
Do góry