reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
U nas też syn ma 2 lata i jeszcze nie dałam mu kołdry, też zaczynaliśmy od śpiworkow na ciałko, później jak miał ponad rok to śpiworek taki do łóżeczka i pierwszy ochraniacz 🤣 ja do dzisiaj potrafię przechodzić koło pokoju syna i zaglądam, czy klatka się unosi🤔 a z kołderką zaczynamy się przymierzać, już nawet zakupiłam poszwy 🤣ale on się tak rozkopuje, że masakra 🙄
 
Hmmm, a nie lepiej jakis cieplejszy śpiworek? Dla mnie bezpieczniejsza opcja niz koldra. A juz na bank minimalna ilosc zbednych rzeczy w lozeczku do 1 rż.

Ale odpowiadajac na pytanie o wypelnienie - tak. Tez bym wyprala bo roztocza lubia srodek anie poszwy :-)
My mamy taki śpiworek 😀
 

Załączniki

  • 20230227_225018.jpg
    20230227_225018.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 40
O tak już nie chciałam pisać, że ta kołdra jest jak my ją nakryjemy 🤣
O dziwo jak czasami rano przychodzi do nas to już nasza jej odpowiada 😊

Bo wtedy sa rodzice obok to inne prawa przyciagania dzialaja :-)))))
U nas też syn ma 2 lata i jeszcze nie dałam mu kołdry, też zaczynaliśmy od śpiworkow na ciałko, później jak miał ponad rok to śpiworek taki do łóżeczka i pierwszy ochraniacz 🤣 ja do dzisiaj potrafię przechodzić koło pokoju syna i zaglądam, czy klatka się unosi🤔 a z kołderką zaczynamy się przymierzać, już nawet zakupiłam poszwy 🤣ale on się tak rozkopuje, że masakra 🙄

Bo teraz musi sie nauczyc tego odruchu zaciagania koldry wiec moze na drzemki jesli macie sprobuj mu dac i ucz ze sam musi sobie poradzic;-))
 
Hej. Zrobiłam wczoraj pizzę orkiszowo-pszenna ,wyrosła naprawdę super nie to co ta żytnia 🙈 Dotrwałam w biedrze make orkiszowa 2000 . W smaku bardzo dobra ,stary mówi,że ok . Zrobiłam proporcje na oko ,w sensie na ilość maki całościowo w przepisze dałam więcej orkiszowej,a trochę zwykłej. Zjadłam mały kawałek i cukier miałam 124 więc myślę ,że jak bym do tego jeszcze zjadla półtora takiego kawałka to by mi nie wybiło ✌️
 
Takie znalazłam mogą być ? Czy lepsze dla niemowlaka te na szelkach ??
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-03-04-12-09-48-162_pl.allegro.jpg
    Screenshot_2023-03-04-12-09-48-162_pl.allegro.jpg
    240,6 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Ja jestem team szelki:-) bo jednak niemowlak nie potrafi nawet glowki odwrocic sam wiec nadal bym sie bala.

Spokojniejsza jestem dodatkowo z minitorem oddechu. My niestety mielismy przypadek bezdechu synka.
 
Do góry