reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Ja jestem team szelki:-) bo jednak niemowlak nie potrafi nawet glowki odwrocic sam wiec nadal bym sie bala.

Spokojniejsza jestem dodatkowo z minitorem oddechu. My niestety mielismy przypadek bezdechu synka.
Ale malutki 0-6 czy mogę taki większy odrazu od 6 miesiąca ten na ten szelki??
 
reklama
Ja też tylko gole łóżeczko, kołderka później doszła ale teraz pannica ma 2.5 roku a jak widzę na kamerce że jest przykryta po glowe to biegnę ja odkryć :D u nas monitor oddechu włączył się z 4 razy tak do trzeciego miesiąca 😱 sama nie wiem czy to bezdech czy co? Ale przerażające, nie mogłam już usnąć.
 
Za 2 tygodnie mam ściągany pessar i robiony posiew na gbs. Jakie prawdopodobienstwo, że mi nie wyjdzie ten paciorkowiec jak był przy pierwszej ciąży? Wtedy fajnie się udało, bo poszłam na wywołanie i 24 h przed już dostawałam antybiotyk. A teraz po tym pessarze może być różnie.naczytalam się dziś o konsekwencjach i aż straciłam apetyt.
 
A no i naszedł mnie pierwszy kryzys jedzeniowy. Nie mogę patrzeć na kabanosy, migdały, brązowy chleb, serek wiejski i mozarelle. Nie wiem jak zjem kolację. 🥲
 
Mi serek wiejski wchodził bardzo jak mnie mdliło i od początku grudnia zjadłam go pierwszy raz chyba wczoraj 😅 a i tak uczucia miałam mieszane
 
Ale malutki 0-6 czy mogę taki większy odrazu od 6 miesiąca ten na ten szelki??

Wiesz co 0-6 to po prostu mniejszy rozmiar ale mysle ze ten wiekszy tez spoko by byl, a na pewno na dluzej posluzy :-) pozniej maluszek i tak mega merda nozkami wiec przydaloby mu sie cos luzniejszego. Jedynie co podpowiem konkretnie to koniecznie odpinany u dolu na zamek coby latwiej pampucha wymienic :-)
Ja też tylko gole łóżeczko, kołderka później doszła ale teraz pannica ma 2.5 roku a jak widzę na kamerce że jest przykryta po glowe to biegnę ja odkryć :D u nas monitor oddechu włączył się z 4 razy tak do trzeciego miesiąca 😱 sama nie wiem czy to bezdech czy co? Ale przerażające, nie mogłam już usnąć.

Tak ten dzwiek jest okropny... ale dobrze ze to tylko dzwiek bez przyczyny.

Btw - moze gbs nie wyjsc dodatni - to juz loteria :-) trzymam kciuki aby bylo czysto:-)
 
reklama
Może z 10 cm różnicy na długości między śpiworkami było jak dziś oglądałam w smyku. Odpinany był na suwak tak wokoło..
 
Do góry