reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Daria lacze sie z Toba w bolu bo ja kaszle jak stary poczciwy maluszek... do tego katar i bol ucha :-( nawet nie mam sily jechac na badania bo do wszystkiego boli mnie brzuch zapewne od kaszlu 🥴 w nocy zas myslalam ze jeszcze chwila a urodze i dzis prosilam meza zeby mial telefon przy pupie w pracy.
No nic. Mlodego zabrali do przedszkola wiec wracam do lozka.
 
reklama
Daria lacze sie z Toba w bolu bo ja kaszle jak stary poczciwy maluszek... do tego katar i bol ucha :-( nawet nie mam sily jechac na badania bo do wszystkiego boli mnie brzuch zapewne od kaszlu 🥴 w nocy zas myslalam ze jeszcze chwila a urodze i dzis prosilam meza zeby mial telefon przy pupie w pracy.
No nic. Mlodego zabrali do przedszkola wiec wracam do lozka.
Pewnie już mięśnie ponaciągane z kaszlu 🙄
Moj też pojechał do żłobka i chyba też trochę poleżę 🤷
 
Współczuję😪I ściskam ❤️
Dziękuje ♥️
Nauczyłam się już o tym mówić …
Nauczyłam się już z tym żyć …
Choć nadal do końca tego nie zaakceptowałam …. 😞

Ale serio nie chce wam tu smucić i zamulać 💪

Zapylam właśnie zaraz do sklepu po ciemne pieczywo , makarony, kasze i warzywka …

Najgorsze dla mnie będzie zrezygnować z banana czy innych słodkich owockow 🤭🙃
 
Dziękuje ♥️
Nauczyłam się już o tym mówić …
Nauczyłam się już z tym żyć …
Choć nadal do końca tego nie zaakceptowałam …. 😞

Ale serio nie chce wam tu smucić i zamulać 💪

Zapylam właśnie zaraz do sklepu po ciemne pieczywo , makarony, kasze i warzywka …

Najgorsze dla mnie będzie zrezygnować z banana czy innych słodkich owockow 🤭🙃
Po to też jesteśmy, rozmawiamy nie tylko o cukrzycy ciążowej. Zawsze możemy chociaż "posłuchać " ❤️

Ciemne pieczywko masz już jakieś sprawdzone?

Jeśli chodzi o owoce to ja nie zrezygnowałam, ale mam powiedziane, żeby jesc je do 16 i oby były z czymś połączone. Ale z tą 16 to na tym forum chyba tylko ja tak mam w zaleceniach 😅
 
Po to też jesteśmy, rozmawiamy nie tylko o cukrzycy ciążowej. Zawsze możemy chociaż "posłuchać " ❤️

Ciemne pieczywko masz już jakieś sprawdzone?

Jeśli chodzi o owoce to ja nie zrezygnowałam, ale mam powiedziane, żeby jesc je do 16 i oby były z czymś połączone. Ale z tą 16 to na tym forum chyba tylko ja tak mam w zaleceniach 😅
Właśnie kupię takie małe chlebki graham i orkiszowy … i zobaczymy jak cukierki bedą po nich szaleć 🤪

Największy problem będę mieć z ostatnim posiłkiem … tak żeby wyregulować cukry na czczo …

Co wsuwacie właśnie na ten ostatni posiłek ? I o której tak mniej wiecej ? 🤔

Nie wiem w co jeszcze mogę się zaopatrzyć …🫣
 
Synuś miałby teraz roczek i 3 miesiące 😭
Niestety z powodu bardzo ciężkiej wady serduszka po 2 miesiącach życia w szpitalu odszedł do Bozi 👼👼👼🙁

O jejku. Bardzo mi przykro, bardzo, bardzo. Jak przezyjesz swoja zalobe, to bedzie calkowicie inaczej. Trzymam kciuki aby wszystko potoczylo sie dobrze. I oby kolejny Twoj Cud byl zdrowy i silny. ❤️
 
Właśnie kupię takie małe chlebki graham i orkiszowy … i zobaczymy jak cukierki bedą po nich szaleć 🤪

Największy problem będę mieć z ostatnim posiłkiem … tak żeby wyregulować cukry na czczo …

Co wsuwacie właśnie na ten ostatni posiłek ? I o której tak mniej wiecej ? 🤔

Nie wiem w co jeszcze mogę się zaopatrzyć …🫣
Oj tak, chyba każda z nas przerobiła kilogramy chlebów, żeby sobie dopasować, więc pewnie u ciebie też będzie kwestia indywidualna.

Ja aktualnie wcinam chleb wojskowy z Biedronki/ Społem. Zawsze na kolację te pierwsza jem dwie kromki tego chleba z szynka i/ lub nie z warzywem. Jeśli dobieram warzywo to tylko zielone. Na kolację nocna jem ten sam repertuar tylko, że jedna kromke. O 22 wbijam insulinę i jakoś tak 22.15-22.30 zjadam te ostatnia kolację.
 
reklama
Właśnie kupię takie małe chlebki graham i orkiszowy … i zobaczymy jak cukierki bedą po nich szaleć 🤪

Największy problem będę mieć z ostatnim posiłkiem … tak żeby wyregulować cukry na czczo …

Co wsuwacie właśnie na ten ostatni posiłek ? I o której tak mniej wiecej ? 🤔

Nie wiem w co jeszcze mogę się zaopatrzyć …🫣

Ja jem o 21.30 dwie kanapki (mi podpasowal chleb rustykalny z herta) z maslem wedlina drobiowa i ogorem zielonym. O 21.30-22 insulina i rano przewaznie oks.
Chociaz u mnie te cukry zyja swoim zyciem 🤦‍♀️

A co do owocow to jem jak Daria w 1 polowie dnia ale tak do max 13,14. Zawsze zagryzam garstka orzechow a wczesniej jadlam z jogurtem i bez roznicy co to za owoc :-)
 
Do góry