reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa

Wydaje mi się, że to prawda. Jak odeszły mi wody to też szybkie mycie golenie, a później poród 🤣 ja ogólnie miałam mały brzuch, więc na spokojnie sama się golilam,ale koleżanki mówiły, że musiały korzystać z pomocy męża 😁
Ja od 5 miesiąca ciąży gole się z lusterkiem bo ni hu hu nic nie widze :D też słyszałam o pomocy mężów ale nie wiem jakby oni mieli lepiej te wszystkie zakamarki ogolić 🤣
 
reklama
Oni wbrew pozorom sa delikatniejsi, niz Nam sie wydaje bo maja wprawe ze swoja buzia - a to na bank tez bywa delikatna strefa przy goleniu:-)
Ja zawsze na czuja. Ale tez w ciazy od wizyty do wizyty bo to jednak meczaca sprawa 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry