reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Wydaje mi się, że to prawda. Jak odeszły mi wody to też szybkie mycie golenie, a później poród 🤣 ja ogólnie miałam mały brzuch, więc na spokojnie sama się golilam,ale koleżanki mówiły, że musiały korzystać z pomocy męża 😁
Ja od 5 miesiąca ciąży gole się z lusterkiem bo ni hu hu nic nie widze :D też słyszałam o pomocy mężów ale nie wiem jakby oni mieli lepiej te wszystkie zakamarki ogolić 🤣
 
reklama
Oni wbrew pozorom sa delikatniejsi, niz Nam sie wydaje bo maja wprawe ze swoja buzia - a to na bank tez bywa delikatna strefa przy goleniu:-)
Ja zawsze na czuja. Ale tez w ciazy od wizyty do wizyty bo to jednak meczaca sprawa 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry