reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
O kurde . Mi ostatnio coś poleciła gin,muszę sprawdzić nazwę. Mnie w nocy obudził ból brzucha i kręgosłupa . Trochę się przestraszylam,ale zdjęłam spodnie od piżamy ,chyba gumka już mnie za bardzo ciśnie i podkulilam nogi za bardzo. Wypiłam w dzień lekka kawę i odwiedziłam toaletę ,ale lekko nie było.

Przypominaj sobie i dawaj znac :-)
Na mnie juz nic nie dziala ale pocieszam sie ze jeszcze 10 tygodni i odwiedze normalnie kibelek 🙂
 
Przypominaj sobie i dawaj znac :-)
Na mnie juz nic nie dziala ale pocieszam sie ze jeszcze 10 tygodni i odwiedze normalnie kibelek 🙂
Sprawdziłam , właśnie Lactulosum to ci pisałaś,albo duphalac ,mówiła ,że jedno jest smakowe chyba jak dobrze pamiętam. Te dwa mi napisała że mogę kupić jak chce
 
Nath to uwazaj przy stosowaniu tego bo wywala w kosmos cukry 🤷‍♀️to tak na przyszlosc. A poki co zycze Ci aby ta kawa pomagala jak najdluzej :-)))
 
Nath to uwazaj przy stosowaniu tego bo wywala w kosmos cukry 🤷‍♀️to tak na przyszlosc. A poki co zycze Ci aby ta kawa pomagala jak najdluzej :-)))
Poczytałam o tym drugim i tez pisze,że bardzo podnosi. A skąd to znasz ,lekarz ci polecił? Bo moja słowem o podnoszeniu cukru nie wspomniała...no na początku nie działa,a teraz to dobry lek na ból głowy,albo zatwardzenie,ale nie pije często .
 
Poczytałam o tym drugim i tez pisze,że bardzo podnosi. A skąd to znasz ,lekarz ci polecił? Bo moja słowem o podnoszeniu cukru nie wspomniała...no na początku nie działa,a teraz to dobry lek na ból głowy,albo zatwardzenie,ale nie pije często .

Moze wlasnie to kawka u Ciebie dziala bo nie pijesz czesto. Ja pije codziennie i pewnie organizm sie przyzwyczail. A skad znam? Dostawalam w szpitalu w pierwszej ciazy. I podnosi podnosi i to fest bo to cukier w roznych wersjach. Dopytaj swojej diablo jak to stosowac w Twoim wypadku czysto teoretycznie, aby bylo najmniej szkodliwe na przyszlosc.
Jeszcze Ci moge polecic Boldaloin- tabletki ziolowe - jedna na noc i rano powinno byc okej. Mi to juz tez nie pomaga niestety nawet jak biore 4 na dzien 😔 takze im dalej w las tym gorzej jak ktos ma z tym problemy.

A z naturalnych kisielek z siemienia lnianego, jabluszko, kapusta kiszona a nawet sam jej sok, woda z ogorkow kiszonych, suszone sliwki, duzo blonnika czy nawet ta kawka z rana :-) jest duzo opcji.
 
Moze wlasnie to kawka u Ciebie dziala bo nie pijesz czesto. Ja pije codziennie i pewnie organizm sie przyzwyczail. A skad znam? Dostawalam w szpitalu w pierwszej ciazy. I podnosi podnosi i to fest bo to cukier w roznych wersjach. Dopytaj swojej diablo jak to stosowac w Twoim wypadku czysto teoretycznie, aby bylo najmniej szkodliwe na przyszlosc.
Jeszcze Ci moge polecic Boldaloin- tabletki ziolowe - jedna na noc i rano powinno byc okej. Mi to juz tez nie pomaga niestety nawet jak biore 4 na dzien 😔 takze im dalej w las tym gorzej jak ktos ma z tym problemy.

A z naturalnych kisielek z siemienia lnianego, jabluszko, kapusta kiszona a nawet sam jej sok, woda z ogorkow kiszonych, suszone sliwki, duzo blonnika czy nawet ta kawka z rana :-) jest duzo opcji.
Te naturalne sposoby znam . Czasem też mam tak ,że leciałabym na śliwkach i wodzie i nic ,a czasem jadlabym kamienie i byłabym w łazience codziennie 😂 Najgorzej,bo nie ma reguły u mnie .
 
Dziewczyny Wy o zatwardzeniu a ja dziś miałam taką biegunkę że szoook...jednak jelitowka tak szybko nie puściła ale naszczescie jest już lepiej...chociaż przy tej biegunce zaczął mnie boleć brzuch tak od góry już się bałam że się coś zacznie. Dziś skończyłam 38 tydz więc w sumie już mogę 😊
Które pampersy Dada polecacie pure care czy extra care??
 
reklama
Do góry