reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Może się jeszcze nie zaczyna, a pewnie była za długa przerwa, bo śniadanie mamy zjeść tak do 40 min po przebudzeniu 🙂

Dawaj znać, jak tam po wynikach, ale napewno będzie ok 💪
U mnie wczoraj był taki dzień słaby, cukry wysokie, ale w normie. Młody przyniósł jakiegos wirusa że żłobka🙄podejrzewam, że przez to tak się zadziało. Dzisiaj z kolei brak apetytu 🤷
No właśnie,a mi dzisiaj jakoś wyjątkowo długo zeszło ,zjadłam niedawno obiad i cukier spoko 112. Muszę się rano zmobilizować jakoś 🙈
 
reklama
Może się jeszcze nie zaczyna, a pewnie była za długa przerwa, bo śniadanie mamy zjeść tak do 40 min po przebudzeniu 🙂

Dawaj znać, jak tam po wynikach, ale napewno będzie ok 💪
U mnie wczoraj był taki dzień słaby, cukry wysokie, ale w normie. Młody przyniósł jakiegos wirusa że żłobka🙄podejrzewam, że przez to tak się zadziało. Dzisiaj z kolei brak apetytu 🤷

Lacze sie w bolu chorowania maluchow. Moj z goraczka i mega kaszlem 🤦‍♀️a ja od razu zatkany nos🥴
 
No właśnie,a mi dzisiaj jakoś wyjątkowo długo zeszło ,zjadłam niedawno obiad i cukier spoko 112. Muszę się rano zmobilizować jakoś 🙈
Czyli nic się nie zaczyna 🙂
Ja to jak wstaje, od razu po toalecie i wyprowadzeniu psa idę robić śniadanie, bo już jestem głodna. Przed ciążą mogłam zjeść pierwszy posiłek o 13.
 
Czyli nic się nie zaczyna 🙂
Ja to jak wstaje, od razu po toalecie i wyprowadzeniu psa idę robić śniadanie, bo już jestem głodna. Przed ciążą mogłam zjeść pierwszy posiłek o 13.
Ja z tym głodem różnie . Ale tak do godziny zazwyczaj jem. Bo wstaje ,toaleta ,mierze cukier,biorę letrox ,leżę jeszcze chwilę i dopiero się zwijam do kuchni 🙈
 
Dam znac dam z wynikami bo w sumie to ciekawa sprawa. Boje sie bo ostatnio mialam gorszy czas i same wyrzucaly mi po roznych normalnych posilkach. A to niedospanie a to musialam sie ratowac latulosum a to omijanie posilkow bo zle sampopoczucie i sie kilka zebralo. No ale nie zbadam nie bede wiedziec, zobaczymy jutro:-)

Btw. Ja bialka prawie nie jadam procz mieska, a juz na bank zrezygnowalam z nabialu, pieczarek i kiszonek bo mam pozniej nadmuchany brzuch jak balon.
Jeszcze czasami w szale emocji zjem kanapke z serem zoltym :-p

Podziwiam codziennie jajo. Porzygalabym sie chyba tak dzien w dzien 🤪😜
Też się podziwiam, ale jakoś daję radę 😉 fajny cukier mam wtedy po śniadaniu 110-15, ale jak zjem coś z nabiału to tak 126-131, więc tragedii nie ma, ale po jajkach głowa spokojniejsza 🙂
 
Dziewczyny, mam inną zagwostkę, ale może pomożecie ;)
Za tydzień mam baby shower, pierwszy mój, ekipa wszystko ogarnia od przystrojenia salonu po jedzenie i teraz pytanie: co mogę dla nich zrobić ja? Jakieś prezenty drobne? Macie jakieś pomysły?
 
Też się podziwiam, ale jakoś daję radę 😉 fajny cukier mam wtedy po śniadaniu 110-15, ale jak zjem coś z nabiału to tak 126-131, więc tragedii nie ma, ale po jajkach głowa spokojniejsza 🙂
To ja powiem coś gorszącego, najlepszy cukier mam po śniadaniu- parówki dziecięce z cielęciną 😅😵‍💫 ale jak to jeść..
Ogólnie mam problem ze śniadaniami, zresztą kurcze ze wszystkim chyba ostatnio.
 
U mnie na połówkowych 460 g dziewczyny! ❤️

A moje cukry nadal w normie, w zasadzie Pani mi rzuciła, że piękne !
No ale najlepsze, że u niej w gabinecie mam 3 kg więcej niż na swojej wadze 😟
Przez miesiąc 1,2 kg na plusie, dla mnie to sporo :/ a według niej super 💁
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie na połówkowych 460 g dziewczyny! ❤️

A moje cukry nadal w normie, w zasadzie Pani mi rzuciła, że piękne !
No ale najlepsze, że u niej w gabinecie mam 3 kg więcej niż na swojej wadze 😟
Przez miesiąc 1,2 kg na plusie, dla mnie to sporo :/ a według niej super 💁
Czyli dzidzia w normie? 🙂
Skoro cukry piękne to chyba już do końca ciąży możesz wcinać makarony 😁
A co do wagi to zawsze jest różnica na różnych wagach,dlatego pomiary lepiej porównywać, albo te z gabinetu,albo te z twojej prywatnej wagi.
 
Do góry