reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

O masz, tak to jest rodzice chcą się już szykować do kompletowania wyprawki,a tu taki wstydzioch 😁 i dalej trzeba czekać 🤷u mnie połówkowe za 2 tyg, liczę, że czegoś się dowiem 🙂
To koniecznie się oszczędzaj i może rzeczywiście odstaw gazowane. Ja osobiście unikam, bo źle u mnie działa na jelita🙄
Ja też odstawiam,bo to nie wiadomo już czy boli bardziej macica,jelita czy co i co jest powodem.Dzis nie pilam już w ogóle. No ja mam połówkowe 27 marca więc się dowiem jak to jest z tą płcią 😉 Na prenatalnych obstawiał dziewczynę .
 
reklama
A rece mialas czyste? Bo jak tak to stawiam ze za dluga przerwa. I nie martwilabym sie jednorazowym wyskokiem :-)

Ide jutro na badania tej nieszczesnej hemoglobiny i sie stresuje 🙈
 
A rece mialas czyste? Bo jak tak to stawiam ze za dluga przerwa. I nie martwilabym sie jednorazowym wyskokiem :-)

Ide jutro na badania tej nieszczesnej hemoglobiny i sie stresuje 🙈
Czyste . Mnie też to czeka pod koniec przyszłego tyg 😏 trzymam kciuki,żeby było dobrze ✊
 
Masło,ser,szynką,pomidor ,ogórek.
Zastanawiam się czy czas nie miał znaczenia,bo wstałam 8:40,a zjadłam dopiero o 10 ,bo a to ktoś zadzwonił ,zanim się zebrałam z łóżka itp
Jak dla mnie to mało białka :) ja na śniadania zawsze zjadam jajka, codziennie. Na drugie już pozwalam sobie na więcej eksperymentów. Spróbuj zamienić ser na 1-2 jajka i powinno być ok :)
@gooskaw daj znać jak wyniki :) ale myślę, że jak nie ma często wyskoków i kontrolujesz cukry to będzie dobry wynik :)
 
Dam znac dam z wynikami bo w sumie to ciekawa sprawa. Boje sie bo ostatnio mialam gorszy czas i same wyrzucaly mi po roznych normalnych posilkach. A to niedospanie a to musialam sie ratowac latulosum a to omijanie posilkow bo zle sampopoczucie i sie kilka zebralo. No ale nie zbadam nie bede wiedziec, zobaczymy jutro:-)

Btw. Ja bialka prawie nie jadam procz mieska, a juz na bank zrezygnowalam z nabialu, pieczarek i kiszonek bo mam pozniej nadmuchany brzuch jak balon.
Jeszcze czasami w szale emocji zjem kanapke z serem zoltym :-p

Podziwiam codziennie jajo. Porzygalabym sie chyba tak dzien w dzien 🤪😜
 
Czasem jem jajka rano ,np przedwczoraj. Ale nie zawsze. Na początku miałam fazę i non stop jajecznica,a teraz jakoś nie bardzo 😏
 
reklama
Chyba się zaczyna...zjadłam kanapki jak zwykle na śniadanie i cukier po godzinie 153 😳
Może się jeszcze nie zaczyna, a pewnie była za długa przerwa, bo śniadanie mamy zjeść tak do 40 min po przebudzeniu 🙂
A rece mialas czyste? Bo jak tak to stawiam ze za dluga przerwa. I nie martwilabym sie jednorazowym wyskokiem :-)

Ide jutro na badania tej nieszczesnej hemoglobiny i sie stresuje 🙈
Dawaj znać, jak tam po wynikach, ale napewno będzie ok 💪
U mnie wczoraj był taki dzień słaby, cukry wysokie, ale w normie. Młody przyniósł jakiegos wirusa że żłobka🙄podejrzewam, że przez to tak się zadziało. Dzisiaj z kolei brak apetytu 🤷
 
Do góry