reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
U mnie 33+5 to niewiele różnicy między nami 🙂
Mój ginekolog wziął wymaz, żeby sprawdzić, czy nie ma infekcji, która spowodowała to skracanie szyjki w pewnym momencie.
Mi pobierał przed założeniem pessara i byłam pewna, że coś będzie bo śluz miałam taki zielony jakby? Ale czysto.. i teraz sobie wkrecilam, że to od biegunki i wymiotów jednodniowych w grudniu :( że może to była jakaś listeria albo coś podobnego i że może dziecko to będzie miało 😶🙄
 
Ja dzisiaj miałam też dziwnie wysoki cukier ,chociaż w normie. Byłam na wizycie (18+6) ,płci nie poznałam,bo wstydzioch napchal pępowiny między nogi 😂 całe 300g człowieka 😋
Wczoraj miałam bóle jak podczas miesiączki ,doktor powiedziała,że nie powinno boleć nic. Mam się oszczędzać ,dostałam więcej duphastona,magnez i nospe . W razie bólu zwiększyć dawki. Ale nie wiem czy moje wczorajsze bóle nie były też spowodowane woda gazowana. Przestaje pić.
 
Ja dzisiaj miałam też dziwnie wysoki cukier ,chociaż w normie. Byłam na wizycie (18+6) ,płci nie poznałam,bo wstydzioch napchal pępowiny między nogi 😂 całe 300g człowieka 😋
Wczoraj miałam bóle jak podczas miesiączki ,doktor powiedziała,że nie powinno boleć nic. Mam się oszczędzać ,dostałam więcej duphastona,magnez i nospe . W razie bólu zwiększyć dawki. Ale nie wiem czy moje wczorajsze bóle nie były też spowodowane woda gazowana. Przestaje pić.

Mnie tak czasami cos pobolewa od jelit. Nie zawsze umiem okreslic ck bo niby czuje cos w macicy ale w efekcie koncowym okazuje sie to zatwardzeniem i musze dzialac bo jak nie bedzie przyslowiowej 2jki to wiem ze bedzie bolec.

Gazowana moze co najwyzej Cie wzdymac.
 
reklama
Ja dzisiaj miałam też dziwnie wysoki cukier ,chociaż w normie. Byłam na wizycie (18+6) ,płci nie poznałam,bo wstydzioch napchal pępowiny między nogi 😂 całe 300g człowieka 😋
Wczoraj miałam bóle jak podczas miesiączki ,doktor powiedziała,że nie powinno boleć nic. Mam się oszczędzać ,dostałam więcej duphastona,magnez i nospe . W razie bólu zwiększyć dawki. Ale nie wiem czy moje wczorajsze bóle nie były też spowodowane woda gazowana. Przestaje pić.
O masz, tak to jest rodzice chcą się już szykować do kompletowania wyprawki,a tu taki wstydzioch 😁 i dalej trzeba czekać 🤷u mnie połówkowe za 2 tyg, liczę, że czegoś się dowiem 🙂
To koniecznie się oszczędzaj i może rzeczywiście odstaw gazowane. Ja osobiście unikam, bo źle u mnie działa na jelita🙄
 
Do góry