reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Hej, Dziewczyny :)
Trochę się nie odzywałam, bo musiałam odpocząć od rozkmin na forum, żeby nie spanikować przed wczorajsza wizytą.
U mnie szyjka bez zmian, jutro kończę 34 tydz - 28mm, miękka.
Lekarz mówi, że indukcja nie będzie potrzebna, bo urodzę przed terminem, co mnie bardzo cieszy :)
Teraz mam się oszczędzać i czekam do 01.04, bo wtedy już jest 100% bezpiecznie u mnie :)

Super ze trzyma i do 1.04 juz blizej jak dalej :-)))
 
reklama
Hej, Dziewczyny :)
Trochę się nie odzywałam, bo musiałam odpocząć od rozkmin na forum, żeby nie spanikować przed wczorajsza wizytą.
U mnie szyjka bez zmian, jutro kończę 34 tydz - 28mm, miękka.
Lekarz mówi, że indukcja nie będzie potrzebna, bo urodzę przed terminem, co mnie bardzo cieszy :)
Teraz mam się oszczędzać i czekam do 01.04, bo wtedy już jest 100% bezpiecznie u mnie :)
Ale to takie wróżenie z fusów trochę :D moja ma 2mm, miękka i mówię do niego, że jak mi ściągnie pessar to na bank pójdę rodzic a on, że raczej nie. Kobiety z rozwarciem miesiąc chodzą :)
 
Hej, Dziewczyny :)
Trochę się nie odzywałam, bo musiałam odpocząć od rozkmin na forum, żeby nie spanikować przed wczorajsza wizytą.
U mnie szyjka bez zmian, jutro kończę 34 tydz - 28mm, miękka.
Lekarz mówi, że indukcja nie będzie potrzebna, bo urodzę przed terminem, co mnie bardzo cieszy :)
Teraz mam się oszczędzać i czekam do 01.04, bo wtedy już jest 100% bezpiecznie u mnie :)

Piękne wieści :) tak trzymaj ! ❤️
Ja mam jutro moje przesunięte połówkowe .
i jeszcze diabetolog będzie chciał zerknąć na ostatnie usg, ciekawe co tam sprawdza 💁
U Was też zaglądają?
 
I powiem Wam, że z moich porannych cukrów 76-79 już nic nie zostało, a to dopiero 22tc. Teraz codziennie jest 84-86...
 
Ostatnia edycja:
Ale dzisiaj tak średnio się czuje, miałam chwilowy atak paniki bo jednak trochę boje się porodu 😌 i tego czy z dzieckiem będzie wszystko ok. Zjadłam dzis 4 goferki serduszka z bananem no nie mogłam się powstrzymać i to było takie pyszne 😌
 
Piękne wieści :) tak trzymaj ! ❤️
Ja mam jutro moje przesunięte połówkowe .
i jeszcze diabetolog będzie chciał zerknąć na ostatnie usg, ciekawe co tam sprawdza 💁
U Was też zaglądają?
U mnie też diabetolog sprawdza ostatnie USG, też się zastanawiam, co tam sprawdza. Diabetolog bada mnie też ginekologiczne.
 
reklama
Ale dzisiaj tak średnio się czuje, miałam chwilowy atak paniki bo jednak trochę boje się porodu 😌 i tego czy z dzieckiem będzie wszystko ok. Zjadłam dzis 4 goferki serduszka z bananem no nie mogłam się powstrzymać i to było takie pyszne 😌
U ciebie już 35+6 to za chwilę goferki będą mogły wjeżdżać codziennie 😁i nie tylko goferki 😍
 
Do góry