reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Zazdroszczę:( ja dziś zjadłam sałatkę z kawałka ogórka zielonego i połowy pomidora z dwoma łyżkami jogurtu greckiego i 2 kromki swojego chleba żytniego i cukier 140. Chyba mi grecki nie podszedł. Straszną mam ochotę na placki ziemniaczane, ale zwyczajnie się boję.
 
reklama
Zazdroszczę:( ja dziś zjadłam sałatkę z kawałka ogórka zielonego i połowy pomidora z dwoma łyżkami jogurtu greckiego i 2 kromki swojego chleba żytniego i cukier 140. Chyba mi grecki nie podszedł. Straszną mam ochotę na placki ziemniaczane, ale zwyczajnie się boję.
też się bałam, bo po kluskach śląskich mi wywala cukier, ale placki zrobiliśmy bez mąki (i bez sypania skrobi ziemniaczanej) i jakoś weszły
 
Dziewczynyyy, tak Was tu podczytuję i kurczę, miałam się nie wtrącać, ale muszę. To, że po "zwykłym" obiedzie macie dobry cukier po godzinie, to nie oznacza, że możecie tak jeść. To nie są rzeczy dozwolone dla nas, one mają wysoki IG i po prostu mamy tego unikać. Wybicie mogło być w dowolnym momencie, po 15 minutach, a nawet po kilku godzinach (jak coś tłustego). I od tego możecie też mieć problem z cukrami na czczo.
 
Zazdroszczę:( ja dziś zjadłam sałatkę z kawałka ogórka zielonego i połowy pomidora z dwoma łyżkami jogurtu greckiego i 2 kromki swojego chleba żytniego i cukier 140. Chyba mi grecki nie podszedł. Straszną mam ochotę na placki ziemniaczane, ale zwyczajnie się boję.
A wcześniej jak reagowałaś na pomidory? Niektóre dziewczyny mają po nich takie wybicia.
 
reklama
A wcześniej jak reagowałaś na pomidory? Niektóre dziewczyny mają po nich takie wybicia.
Właśnie dobrze, na raz zawsze nie więcej niż pół dla bezpieczeństwa. Ten jogurt dziś pierwszy raz i chyba to zestawienie nie podeszło, albo za mało warzyw. Wrócę do zwykłego naturalnego i za jakiś czas zrobię drugie podejście tyle że spróbuję to lepiej zbilansować.
 
Do góry