reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

reklama
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt i dużych zdrowych dzieciaczków:-)
As oby jak najdłużej w dwupaku a Karolinka to faktycznie kawał kobitki:-)
Olissia współczuje bólu mnie na razie badania nie bolą ale wszystko przede mną:szok:
Za wszystkie potrzebujące i wizytujące dziś mocne kciuki:-) Już niedługo:-) Damy radę:-)
 
azula współczuję grzybka...ale napewno szybko wyleczysz:)

agasim cieszę się, że nie ma przeciwwskazań do sn!

elvie super, że wynik ujemny.

as Karolcia rośnie w zaskakującym tempie...cieszę się przeogromnie, że udaje Wam się wytrzymać w dwupaku tak długo...jeszcze troszkę i będzie już wogóle super.

EDIT: gia przepraszam niechcący Cię ominęłam:sorry: Super, że dzisiejsza wizyta taka pozytywna. Mam nadzieję, że przytulisz swojego maluszka do 7 maja!
 
Ostatnia edycja:
Gratuluję udanych wizyt i dobrych wieści. Ja też już po wizycie. Szyjka zamknięta, dno macicy bardzo wysoko więc na razie bez większych szans na wcześniejszy poród. I dobrze- ja poczekam. Wynik badań dobre. Paciorkowca brak, Alat w normie, Hbs też ok. Morfologia bardzo przyzwoicie i nawet anemia się zmniejszyła. Generalnie jest dobrze. Dostałam skierowanie do szpitala tak na wszelki wypadek i jeśli nie urodzę w przeciągu najbliższych 2 tygodni to kolejna wizyta na której zostanie wykonane USG i wszelkie pomiary. Ciekawa jestem jak to będzie bo to akurat długi weekend no ale jakoś się z nią umówię. Chyba, że jakimś cudem będę ten weekend na porodówce już spędzać.
Za te które jeszcze przed wizytą trzymam kciuki :)
 
As super ,że tyle już czasu sie udało w dwupaku wytrzymac oby jeszcze trochę.Odebrałam wyniki z usr i morfologi wyglądaja na raczej ok.No nic byle do czwartku i powalczę z grzybkami.Na wszelki wypadek juz dziś użyłam kloromatrimozolum apteka jest pod moim mieszkaniem więc zakupiłam bo bez recepty
 
Katasza - gratuluję super wiadomości :-)

(czemu dostałaś skierowanie do szpitala? na porodówkę chyba go nie potrzeba? przepraszam, może to głupie pytanie, ale tak mnie to zastanowiło.... :-))
 
reklama
Moja gin daje do swojego szpitala. Na porodówkę nie trzeba ale zwolnienie mam tylko do terminu z OM jeśli do tego czasu nie zacznę rodzić to musiałabym zacząć korzystać z urlopu macierzyńskiego jeszcze przed porodem. A tak to jeśli do 13 maja nie urodzę, to 14 o 8 rano melduję się na IP
 
Do góry