reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

As bo lekarze to takie dziwne stworzenia ;-) Poza tym u jednego mam cisnienie 130/90(np.jak bylam w szpitalu tydzien temu-a ja mysle,ze bym chyba eksplodowala przy takim i w zyciu nie mialam tak wysokiego:-p),a u drugiego 90/60...w domu posiadam cisnieniomierz(nie elektroniczny) i codziennie musze mierzyc cisnienie i je zapisywac,wiec wiem jak jest prawda.Np.dzis po sniadaniu i w czasie spoczynku zrobilo mi sie slabo,i oczywiscie cisnienie 80/50,ale zazylam moje witaminki i porcje zelaza,wiec mam nadzieje ze sie poprawi.
Ja tesknie za "redbullem" :zawstydzona/y:
 
reklama
Witam mamusie i przyszłe mamusie. Mam taka sprawe. Jestem w 12 tygodniu ciąży od 8 tygodnia jem tabletki na podtrzymanie ciąży duphaston ponieważ miałam pare dni gdzie troszke krwawiłam. Lekarz kazał mi brać te tabletki i jeszcze folik. Czy to normalne ,że nie kazał mi jesć zadnych witamin ??? Czy moze sama powinnam na to wpaść i cos jesc?
 
witaj:) ja też tak mam,z powodu krwawienia i pobolewań jestem na luteinie i dotego folik jeden dziennie.ale morfologie mialam ksiażkową.a na ostatniej wizycie powiedziała,zebym nie dokupowała foliku bo niedługo wejdziemy na witaminy.więc to chyba częste,że nie od razu dają witaminy,jesli nie ma takiej potrzeby.moja przyjaciółka jest w 25 tyg.z blizniakami i wogole nie musi brac witamin,tylko wiecej kw.foliowego-w tym tyg.dopiero jej zelazo wprowadzil bo miala gorsza morfologię.więc chyba to częste,tymbardziej jeśli odżywiasz się zdrowo,jesz duzo owoców,warzyw mięs i ryb to narazie starcza dla was dwojga:)zobaczę za tydz czy mi włączy bo mam wizytę:)
 
Ja mam wizyte 24pazdziernika wiec moze zapytam... Może to dziwne ale zawsze chce spytać ginekologa o wiele spraw ale jakoś o połowie nigdy nie powiem bo albo jakoś się stresuje .Nie wiem już sama.
 
Ja z kolei nie znoszę napojów energetycznych, jak mój mąż je pije od samego zapachu mnie mdli. Przed ciążą też tak miałam, jakoś mi śmierdzą i już.
Jak mam ochotę tez się coli napiję, a co mi tam :) ale raczej rzadko. Kawy nie lubię.
 
ja ostatnio zrobiłam sobie karteczkę ze ściągą z pytaniami bo też zazwyczaj się gubię w połowie,albo stracę wątek.normalnie zapytaj,na pewno powie czy już trzeba i kiedy wprowadzi:)
 
Ja z kolei przed ciążą kawie z mleczkiem nie przepuściłam, oj nie... No a teraz ni dy rydy:baffled: na samą myśl mnie odrzuca, w sumie dobrze, bo nie mam dylematów hihi :-p natomiast co do coli, to u mnie czasem na mdłości pomaga, ale nieco odgazowana wcześniej. Nie piję często, bo nie mamy tego w nawyku, ale czasem sie zdarza :)
 
To pytanie mogłaś zadać na ogólnym forum majóweczek, na pewno dziewczyny by odpowiedziały na Twój post. Niepotrzebnie tworzyłaś nowy temat.
A propos kwasu ja biorę tylko do końca opakowania (około 6 tab) później przechodzę na witaminy.
 
reklama
Do góry