reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

Heh...po 2och godzinach chodzenia brzucho mam jak kamien.Pierwszy raz mi sie to zdarza tak wczesnie:-(W ciazy z V mialam pod koniec 2semetru :-( Wezme nospe i poczekam co dalej.
I znowu mnie mdli :-(
 
reklama
Dziewczyny,co mam zrobic...wzielam juz nospe pare dobrych godzin temu,ale brzucho mi wciaz jakies takie dziwne twardawe.To fakt,ze i z zalatwieniem mam sie problem,no i wymiotowalam parenascie minut temu,ale nie wiem co dalej robic.Brac jeszcze rozkurczowe?
 
Ha!Rozwiazalam problem,zadzwonilam do gina.Pewnie moje problemy jelitowe,tym bardziej z powodu nieodzywiania sie-odzywiania.Brac nospe i odpoczywac(naprawde?:-p)
 
A oto i nasza Kluseczka!

Kluseczka.jpg
 
Basieniu zdjęcie było robione 11 października, więc jest już trochę nieaktualne. Wtedy maleństwo miało 4,05 cm :D
 
Ostatnia edycja:
Fiore, ja czytam, ale kompletnie nie znam się co należy w takim przypadku robić, więc się nie wypowiadam. Na szczęście widzę, że sprawy się unormowały :) Wiesz, mimo wszystko myślę, że to jednak lekarz powinien być doradcą w sprawie przyjmowania leków, a nie osoby z forum..choć wiem też, że gdy ktoś w podobnej sytuacji nam coś doradzi to czujemy się lepiej, pewniej, potrafimy się uspokoić. Cieszę się , że brzusio nie z powodu dzidzi taki był i że już wszystko jest w porządku:)
 
juz wrocilam :)
miałam pobierana krew, mierzone cisnienie i waga sprawdzona
oczywiscie bylo usg :) ktore trwało prawie godzine hehhe najpierw normalne a potem cipowate hehehe
mierzyli wszystko co sie chyba dało
moje dziecko ma 6 cm i macha raczkami i nozkami, cudownie wyglada :) wszystko jest w jak najlepszym porzadku. jestem bardzo szczesliwa i wreszcie moge powiedziec ze bede miala dziecko heheh bo do tej pory nie wierzylam ze sie uda :) ale teraz musi byc juz dobrze
termin mam na 6 maj
zaraz zdjecie wstawie w odpowiednim temacie :)
zapomnialam dodac ze nastepne usg mam w 22 tyg, 9 stycznia :) i wtedy poznam plec heheh
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry