reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

reklama
Flaurka niestety z tym odwracaniem to nieprawda:no:moje 1 dziecko sie jakos kolo 30 tyg odwrocilo do polozenia posladkowego i tak juz zostalo do konca - mialam cc:tak:wtedy nam pani doktor powiedziala ze szanse sa zerowe ze znow sie odwroci prawidlowo bo jest za duzy juz i sie wklinowal glowa miedzy zebra i mame dusil masakrycznie:-(nie zapomne jednej nocy jak sie dusilam:szok:maz nie wiedzial o co chodzi:no:
 
Zrobiłam dzisija tą krzywa ale nie wiem czy prywatny lekarz lekarz nie każe mi powtórzyć. Wynik wyszedł bardzo dobry 96/114 ale.. robiłam w przyychodni, bo miałam skierowanie od lekarki na nfz i nie wiem czemu robia tam z palca. Zawsze robili normalnie z zyły. Tka z palca glokometrem to ja sobie moglam w domu zrobić. W dodatku ja nie sprawdzialam w ilu ml wody ta glukoze trzeba rozpuscic i wlałam 400 a ponoc poiwnno byc 250, wcinęłam az pól cytryny - tak mi się wydawało, ze połozna mówila i dziewczyny tak robily ale ja 114 cukru to zykle nie miewam, wiec zdziwiona jestem i dlatego mam podejrzenia, ze jednak powinnam to powtórzyć. Na szczęscie ten prywatny chciał to badanie dopiero za miesiąc, bo spędzilam juz calusienki dzień nad kibbelkiem. Michaś mi asystowąła, klepał po glowie i mówił "będzie dobzie mamusiu" :-)
 
Flaurka V sie odwrocila prawidlowo po 34tyg,syn mojej przyjaciolki w 38rtg(mialam potwierdzenie zdjeciowe).
 
reklama
mój maluch w czwartek na usg był po raz pierwszy główką do dołu ale liczę się z tym że jest jeszcze na tyle malutki że pozycję może zmienić jeszcze ze 100 raz...
 
Do góry