reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co Potrafia Nasze Dzieci?!

napisałam co michał umie i mi skasowało :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
napisze wiec tylko ze gratuluje umiejętnosi dzieciaczkom i napisze juz jutro podsumowanie na 5 miesecy bo nie mam juz siły drugi raz tego pisac... czemu tu nie ma opcji cofnij!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::crazy::crazy::angry::angry::angry:
 
reklama
Piotruś ma dopiero 5 miesięcy i 4 dni więc jest między nim a dziećmi z początku czerwca spora różnica więc jakoś się nie martwię że jeszcze nie pełza ale też się pochwalę co potrafi.

Przekręca się z plecków na brzuszek już od jakiegoś 1,5 miesiąca, na odwrót też umie ale dosyć rzadko to robi.

Przekłada zabawki z rączki do rączki.

Pakuje łapki do buzi prawie cały czas ale to dlatego że jest bezsmoczkowy no i bezbutelkowy przy okazji ;)

Umie złapać klamkę i nacisnąć i złapać za drzwi i je otworzyć , śmiesznie to wygląda jak je ciągnie, umie też zgasić światło z zapaleniem gorzej idzie bo pstryczek jest pod innym kątem wtedy.

Smieje się na głos ale to robią już chyba wszystkie 5 miesięczniaki

Leżąc na brzuszku podnosi pupę do góry, chyba to początek pełzania.

3 dni temu odkrył że ma stopy więc nawet w nocy jak się wierci to łapię się za nie ;)

Więcej napisze jak sobie przypomnę :)
 
moja Ola robi podobnie , chciałam nawet wam przesłać filmik ale po tej akcji z nk to mi się odechciało - czy my nie przesadzamy ? mam nadzieję że nie popadniemy w paranoję i nie pokasujemy same siebie
 
Filmy można wklejać ale najpierw trzeba je zgrać na jakąś stronkę a ja mam wątpliwości czy ktoś tego nie ściągnie w "niecnych" zamiarach :wściekła/y: wkurza mnie, że nie możemy się chwalić naszymi pociechami bez strachu :wściekła/y: qurczę gdzie my żyjemy.
Mój Jasio podobnie jak Ola klęka i podpiera się rączkami a ostatnio chwyta się szczebelków w łóżeczku i chce wstawać :szok: muszę obniżyć poziom :tak:
 
michał podnosi tyłek, podsuwa nogi i tył ciała ma przygotowany do pozycji na czworaka hihi ale wtedy przod mu lezy całkeim
na rekach tez sie opiera ale wtdy brzuch jeszcze lezy.....normlanie kosmiczna pozycja
 
:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Jasio zachwyca się swoim językiem i cały czas go wypina, kręci nim :-D komedia a najlepsze jest jego jęczenie :-D zasypia to takie eeeeeeeeeeeeeeeeeeee słyszę, a jak go przebieram to krzyczy :-) wczoraj jak nie mógł dosięgnąć zabawki to podnosił pupę, prostował nogi i sie odpychał do przydu :szok:
 
reklama
Dzisiaj razem z Bartem położyliśmy się na macie, tam jest takie lustero i je wzięłam pod takim kątem, że Bart widział mnie a ja jego - nie macie pojęcia jak się śmiał!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D
aż Ł przyleciał z drugiego pokoju zobaczyc jak Bart się śmieje!!!! :-D:-D:-D:rofl2:
 
Do góry