reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co Potrafia Nasze Dzieci?!

reklama
Mało się udzielamy, ale czytam forum czerwcówek conajmniej raz w tygodniu.
Dzieciaczki dorodne i sprawne. Oluś to maluszek chociaż jak go noszę wydaje mi się kolosem. Co do umiejętności to pełza do tyłu uciekając z wszelkich rozścielonych kocyków, a od tygodnia odwraca się z pleców na brzuch (niestety w pełni świadomie i w najmniej odpowiednich momentach). Dziwi mnie bo nie potrafi odwrotnie, chyba że przez przypadek. Teraz doszły jeszcze próby włożenia stopy do buzi.
To chyba najpiękniejszy okres kiedy dzieciaczki z dnia na dzień zaskakują nas nowymi umiejętnościami.
Ps. Jak można uzyskać dostęp do zamkniętego albumu?
 
Ja już dawno sie nie chwliłam to sie pochwalę.
Domiś przewraca się z brzuszka na pleci i na odwrót. Zaczyna gaworzyć coraz śmielej i koch "śpiewać". Noge do buzie też wpycha i smokta paluszka. Potrafi sam chrupkę zjeść i jest ostatnio przeuroczy. Kocham mojego synka, jest wyjątkowy!!!!!!!!!!!
 
Filip w końcu dzisiaj przewrócił się z plecków na brzuszek:tak:
Ciągnie mnie i Eryke za włosy:-D
Bawi się nóżkami.Uwielbia dotykać drzwi:sorry:i oglądać książeczki.
Ostatnio zaślinił mi całą podkładkę pod myszkę:laugh2:
 
ja się też dawno Maciusiem nie chwaliłam. Przewraca się bez problemu z brzuszka na plecy i na odwrót i ani chwili nie uleży spokojnie...trudno go przebrać tak się wywija:-):tak: Ostatnio zauważył że ma nogi i jak tylko się go rozbierze to pcha nogę do buzi.
Potrafi też coraz lepiej pełzać i potrafi pół pokoju przepełzać żeby dostać się do zabawki:tak::szok:
 
Dziewczynki gratuluję nowych zdolności maluszków :-) skoro się chwalicie to i ja się pochwalę
mój mały zaczął podskakiwać i "złapał dziś zająca" na zamkniętym był filmik dodajcie do tego odbicie się :-D był płacz ale za chwilę robił dokładnie to samo (czyżby to już chęć chodzenia?:eek:)
 
Gratuluję sukcesów wszystkim maluszkom.
Kuba pełza do tyłu i kręci się wokół swojej osi w takim tempie:szok: I ostatnio bardzo się rozgadał. A najbardziej lubi gaworzyć i piszczeć jak ktoś u nas jest i rozmawiamy. Wtedy to dorzuca swoje nie trzy a dziesięc groszy:tak:;-)
 
Staś przekłada zabawki z rączki do rączki. I właściwie już nie lezy na brzuszku, bo cały ten czas spędza na rączkach i kolanach. :-D
 
reklama
Mój mały też wreszcie zaczął trzymać zabawki i je oglądać, i też przekłada je między rączkami. Tylko nie wkłąda ich do buzi...generalnie nie toleruje żadnych gryzaków, tylko swoje paluszki. Za to jak złapie moją rękę, od razu ciągnie ją do buziaka:tak:...i to dosyć silnie. Uwielbia gryźć moje palce :tak:. A oprócz tego, ze trzyma całą reką, to zaczyna też już kombinować coś z paluszkami i małe elementy bada samymi opuszkami.
 
Do góry