reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
hej dziewczynki

ale Wam fajnie z tym basenem i maluszkami, tez bym juz tak chciała i myslę że warto, bo dzidzia jednak już ze środowiskiem wodnym miała do czynienia, pozatym to dobre na kordynacje, kręgosłup.

A co do obaw moje kochane to ja identycznie miałam, teraz trochę mniej, bo brzucho rośnie, ale wcześniej to nawet jak po USG byłam w 12 tyg to tak delikatnie stąpałam po nieznanym. Mi się wydaję że to dlatego że przez tyle przeszłysmy....Mam w pracy koleżanki które chciały i są w ciąży i one o tej ciązy mówiły w pierwszych dniach i prężyły brzuchy, ja codziennie byłam w lekkim stresie, i tez boje się kupywać. Ktoś mnie namawiał na mebelki a ja mówię, że nei chcę bo tez mi ta myśl przyszła do głowy, kupię a jak cos by było nie tak. Niby staram sie myśleć pozytywnie ale jest ten strach. A mi brzuch wystrzeliło w 17 tyg i rosnie rośnie :-) więc spodnie ciążowe już mam :-) i np kupiłam dwie pieluszki terowe, takie drobiazgi a i kiedys jeszcze jaks ie staralismy kupiłam cos dla dziewczynki nie wiem dlaczego bo wydaje mi się że ja to chłopca będę miała i te ciuszki siedzą w szafie. Zresztą co do płci to ja nie wiem wogóle, ale kilka osób tak juz mi powiedziało i zobaczymy. Ale wiadomo to nie ma aż takiego znaczenia najwazniejsze żeby zdrowe było
 
Zosiu to jeszcze nie poznałaś płci? ja wiedziałam już w 16 tyg. że to na pewno chłopczyk

Dziewuszki nie stresujcie się tak:) Na mnie tam żadne gadanie że nie kupuj bo cos tam to nie działają:) mam już w domu prawie wszystko dla malca włącznie z wózkiem. Brakuje łóżeczka i kilku drobiazgów.
Ale to jest indywidualne podejście każdej z nas:)
 
Aniołeczek jak możesz to wstaw zdjęcia to sobie chociaż popatrzymy. Chyba że to ściśle tajne :-)

Ja nic nie kupuje nie z powodu gadaniny jakiejś tylko we względu na wewnętrzny niepokój. Wszystko jest ok ale ja wolę poczekać. Do kiedy? Tego nie wiem. Aż się uspokoję chyba.

Zosiu ja będę musiała wcześniej zamówić sobie spodnie ciążowe bo ja dwa szkraby mam.
 
Ja mam wrazenie ze juz u mnie brzuch widac, zreszta niech bedzie widac:) a tu dopiero 12 tydzien, ale duzoprzytylam, od pierwszej wizyty w ciazy 4 kg na plusie.
 
Aisha no to całkiem nieźle. U mnie na razie plus 2 kg od początku, czyli po 1 na dzidziusia :-) a brzuszek już okrąglutki. Dzisiaj zobaczymy ile maluszki urosły przez ostatnie tygodnie.
Macie jakiś sposób na zgagę? Męczy mnie ostatnio jakoś.
 
Lilonka moja psiapsióła piła mleko. Jej pomagało dwie ciąże.

A ja odważyłam się zobaczyć sobie jakieś ciążowe bluzki i sweterki. Może coś sobie zamówię.
 
Marcysiowa a co konkretnie byś chciała zobaczyć? bo wiesz sporo tego jest i jak bym wszystko chciała wstawić to się chyba nie da:) Żadna tajemnica mogę się chwalić:)

Na zgagę ciepła przegotowana woda albo rennie
 
reklama
Marcyciowa na twoją prośbę. to jest część szafy w której znajdują sie rzeczy maluszka. na każdej półce jest inny rozmiar- 56 na dolnej 62 na środkowej i 68 na górnej. W innym miejscu znajdują sie jeszcze kocyki pościele rożki i inne drobne akcesoria:) zajmują kolejne 2 takie półki:)

DSC02991.jpg

Generalnie brakuje mi jeszcze pościeli do łóżeczka- drugiego kompletu, wanienki ze stelażem i łóżeczka z materacem. No i fotelik i wózek:) ale te zakupy zostają juz na nowy rok:)
a wózek będzie taki:
ROAN - wózki wielofunkcyjne, spacerowe, foteliki samochodowe, marki: Bebe Beni, KIWY
biały
 
Do góry