reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
szarlotka - widziałam twój wózeczek , fajowy choc powiem Ci , że masz spore wyprzedzenie :) hahah ....wózek w 5-tym miesiącu ale wiem co czujesz bo ja ledwo sie powstrzymywałam ,zeby już w pierwszych miesiącach nie zacząć szaleć po sklepach hahah
eweli1982 - brzunio super i wcale nie taki duży jak na bliźniaki , nie martw się , jeszcze Ci urośnie i dopiero zobaczysz jaki może być wielki i piekny :tak:
czarnykot - woow 2kg. to faktycznie niewiele , każdy tyje w swoim tępie i najwazniejsze żeby nasze maluchy miały tam dobrze . Daj znać po usg co tam ci pływa w brzuszku :)
 
dodora :):)Noooo ja mam sprinta:):)we wszystkim tak mam , jak to się mówi w gorącej wodzie kąpana:):)Ja już bym najchętniej wszystko kupiła:):)

matylda tak ja provita:):)Ty też???
 
Zobacz załącznik 367647Dziewczynki moj brzuchol w 17tc :tak: Myslalam,ze mam mala pileczke,ale jak spojrzalam na zdjecie to ho ho ho.Niedlugo bedzie wielki arbuz :-)
U mnie dzis piekna pogoda,slonko swieci.Niedlugo odpalam grilla i robie mojemu L miesko na obiadek.On wipije Zuberka a ja bezalkoholowe piwko.Ale najpierw kawka;-)
Pozdrawiam Was wszystkie i milego dnia :tak:
 
Czarnykot - ale ten Twoj brzuszek....sexy. Chyba bardzo dobrze znosisz ciaze, moja Droga, to kawka, to piwko ( ok bezalkoholowe ). Ja do tej pory czulam sie ok, a teraz jestem jakas klapnieta na maxa.
 
czarnykot brzusio boski!!!!:):)oj a ja dzisiaj zapycham się chlebkiem ze smalcem i z solą....strrrrrrasznie mi ślinka leci:)już 5 kanapka....

matylda ja u doktora Mańki...:)
 
reklama
Vane76 - wiem co czujesz... ja też miałam plamienia i bardzo się tym zamartwiałam. Lekarz zwiększył mi dawkę progesteronu, kazał kilka dni poleżeć i uspokoił że plamienia czasem się zdarzają i to nie musi oznaczać nic złego. Najważniejsze żeby nie pojawiło się krwawienie i silne bóle brzucha.
Dziewczyny jak duże dawki progesteronu Wy przyjmujecie??. Ja (po criotransferze na cyklu stymulowanym) biorę teraz 12xluteinę i 6xduphaston. Ilości trochę przerażające i bardzo męczące. Od samego spojrzenia na luteinę robi mi się niedobrze :)
Jak długo trzeba progesteron przyjmować ?
 
Do góry