reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

moja tyle w swoim 38 miesiecznym zyciu nie przespala jeszcze… Kiedys sie doczekam pewnie
U mnie to chyba tak ma byc zebym sie wyspala… przed nastepnym… ktore urodzi sie za jakies 6,5 miesiaca… wszystkie modlitwy do nieba ślę, zeby drugie bylo takie samo jak corka… taką nam los zesłał drugą niespodziankę…. Jestem przerazona i szczesliwa na zmiane. Ale mam czarne mysli, ktorych nie mialam przy 1 ciazy.
 
reklama
U mnie to chyba tak ma byc zebym sie wyspala… przed nastepnym… ktore urodzi sie za jakies 6,5 miesiaca… wszystkie modlitwy do nieba ślę, zeby drugie bylo takie samo jak corka… taką nam los zesłał drugą niespodziankę…. Jestem przerazona i szczesliwa na zmiane. Ale mam czarne mysli, ktorych nie mialam przy 1 ciazy.
wow. Jaka bedziesz miec roznice wieku?
Matka natura wie co robi, moja starsza spala super i ma siostre. Jakby bylo jak jest teraz to bylaby jedynaczka na bank :)
 
U mnie to chyba tak ma byc zebym sie wyspala… przed nastepnym… ktore urodzi sie za jakies 6,5 miesiaca… wszystkie modlitwy do nieba ślę, zeby drugie bylo takie samo jak corka… taką nam los zesłał drugą niespodziankę…. Jestem przerazona i szczesliwa na zmiane. Ale mam czarne mysli, ktorych nie mialam przy 1 ciazy.
Super😊. Gratuluję 😊
Opowiadaj😉
 
U mnie to chyba tak ma byc zebym sie wyspala… przed nastepnym… ktore urodzi sie za jakies 6,5 miesiaca… wszystkie modlitwy do nieba ślę, zeby drugie bylo takie samo jak corka… taką nam los zesłał drugą niespodziankę…. Jestem przerazona i szczesliwa na zmiane. Ale mam czarne mysli, ktorych nie mialam przy 1 ciazy.
Gratulację 😊 czyli naturalsik?😜 U nas różnica dokładnie 2 lata i dajemy radę 😊 najgorzej pierwsze 2-3 miesiące.
 
U mnie to chyba tak ma byc zebym sie wyspala… przed nastepnym… ktore urodzi sie za jakies 6,5 miesiaca… wszystkie modlitwy do nieba ślę, zeby drugie bylo takie samo jak corka… taką nam los zesłał drugą niespodziankę…. Jestem przerazona i szczesliwa na zmiane. Ale mam czarne mysli, ktorych nie mialam przy 1 ciazy.
woooow gratki!!! właśnie opowiadaj co i jak??
 
wow. Jaka bedziesz miec roznice wieku?
Matka natura wie co robi, moja starsza spala super i ma siostre. Jakby bylo jak jest teraz to bylaby jedynaczka na bank :)
hehe no u mnie jest wiele czynników że już raczej będzie jedynaczka i właśnie ta niartowna kolejność też się do tego przyczyniła, serio, z tym snem to jak tortura.
 
U mnie to chyba tak ma byc zebym sie wyspala… przed nastepnym… ktore urodzi sie za jakies 6,5 miesiaca… wszystkie modlitwy do nieba ślę, zeby drugie bylo takie samo jak corka… taką nam los zesłał drugą niespodziankę…. Jestem przerazona i szczesliwa na zmiane. Ale mam czarne mysli, ktorych nie mialam przy 1 ciazy.
Niechce Cię straszyć ale dwoje grzecznych dzieci raczej rzadko się zdarza , tak z historii wynika u nas w rodzinie 🤣. Oczywiście życzę jak najlepiej;)
Ja też bym chciała drugie, mały ma dopiero 5 miejscu A ja już o tym myślę czy dała bym radę 🤔🤔, bo naprawdę podziwiam mamy dwójki dzieci z małą różnicę wieku. Organizacja i cierpliwość , Level hard ;)
 
reklama
hehe no u mnie jest wiele czynników że już raczej będzie jedynaczka i właśnie ta niartowna kolejność też się do tego przyczyniła, serio, z tym snem to jak tortura.
U nas dzis Miska spala od 22 do 4rano zjadla i dalej spala do 8.Ale przewaznie sa pobudki 2razy.Nie wiem od czego to zalezy.😱
Jak jedynaczka z tego co pamietam masz mrozaczki🤔
 
Do góry