reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny czy Wy tez takie krejzole jestescie na punkcie planowania?ja juz mam na zime dla Miski kombinezon jedna kurtke na 2 czekam.brakuje tylko butow ale to jak noga urpsnie kupie.Poza tym juz na jesien tez ma kurtke i zaraz kuppuje druga😉do zlobka oprocz kapci tez ma wszystko wlacznie z workiem z jej imieniem na ktory jeszcze czekam ale zamowiony.Ja to lubie miec wszystko zaplanowane na zas😱 najsmoeszniejsze jest w tym to ze wychodzilam za maz w czerwcu i mowilam ze we wrzesniu bede w ciazy.no we wrzeniu mialam transfer udany tyle ze 4 lata po slubie😅no coz wrzesnien sie zgadza
Moja Jolka jeszcze w brzuchu a też ma już na jesień, zimę i wiosnę rzeczy 😂
 
reklama
Dziewczyny czy Wy tez takie krejzole jestescie na punkcie planowania?ja juz mam na zime dla Miski kombinezon jedna kurtke na 2 czekam.brakuje tylko butow ale to jak noga urpsnie kupie.Poza tym juz na jesien tez ma kurtke i zaraz kuppuje druga😉do zlobka oprocz kapci tez ma wszystko wlacznie z workiem z jej imieniem na ktory jeszcze czekam ale zamowiony.Ja to lubie miec wszystko zaplanowane na zas😱 najsmoeszniejsze jest w tym to ze wychodzilam za maz w czerwcu i mowilam ze we wrzesniu bede w ciazy.no we wrzeniu mialam transfer udany tyle ze 4 lata po slubie😅no coz wrzesnien sie zgadza
Mam to samo, ja to chyba nawet dalej planuję. Moje dwie córki mają już garderobę na przyszłe lato;)
 
Ja też miałam Neno, cena całkiem rozsądna. Tylko ja miałam na jedną pierś odciąganie z obydwu zajmowało mi pół godziny

łoooo to trzeba było odrazy z dwóch ciagnąć! moja siostra miała ten i ściągała prawie całe butelki w pare minut :D:D
Laktator-NENO-Due-front.jpg
 
Dziewczyny czy Wy tez takie krejzole jestescie na punkcie planowania?ja juz mam na zime dla Miski kombinezon jedna kurtke na 2 czekam.brakuje tylko butow ale to jak noga urpsnie kupie.Poza tym juz na jesien tez ma kurtke i zaraz kuppuje druga😉do zlobka oprocz kapci tez ma wszystko wlacznie z workiem z jej imieniem na ktory jeszcze czekam ale zamowiony.Ja to lubie miec wszystko zaplanowane na zas😱 najsmoeszniejsze jest w tym to ze wychodzilam za maz w czerwcu i mowilam ze we wrzesniu bede w ciazy.no we wrzeniu mialam transfer udany tyle ze 4 lata po slubie😅no coz wrzesnien sie zgadza
ja tak nie mam, nie mogę mu nic kupic na później bo ciężko z rozmiarem trafić. W tym roku nosił krótkie spodenki które kupiłam mu w zeszłym roku - czyli w zeszłym roku 80/86 i w tym roku ciagle były dobre 🙈 on ma tak mała i chuda dupcie ze ciężko coś kupic, a ile mu spodni leci z dupy a już na długość są za krótkie
 
reklama
Do góry