reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Nie rozumiem czego chcesz od mojej pokory. Próbowałam, dopytywałam! Ale taki mam charakter. A twoj charakter? Nasuwa się jakiś borderline? Wpisz sobie w Google bo może jeszcze akurat tego terminu nie znasz ;)
 
@agneś
Dawaj, dawaj pluj jadem. Nic wiecej nie potrafisz. Jeszcze jakas obelga chcesz rzucic? Lepiej Cie sie zrobilo?
Koncze z Toba, bo musialabym wykopac pod soba spory dol, zeby zejsc do Twojego poziomu.
Od obelg na forum jesteś Ty:) o to walczymy. Potrafię bardzo dużo. NIE MASZ PRAWA PISAC ZE NIC NIE POTRAFIE. Czy cos z toba jest nie tak? No tego jeszcze nie bylo. To ty nie pozwalasz bo tlamsisz, zagluszaszasz. Ja się Ciebie nie boję. Paranoja. Ogarnij się bo sama sobie krzywdę robisz. Byłaś kiedyś u specjalisty? Rozmawiałaś?
 
reklama
Do góry