reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
@fredka84 jak po weselu, dobrze się bawiłaś? Jak malutki, spokojniejszy już czy nadal wieczorami płacze. Jeszcze chciałam ci napisać abyś nie brała pod uwagę tych opinii o fizjo, spokój mamy jest najważniejszy, jeśli potrzebujesz wsparcia w procesie obserwacji rozwoju i masz troszkę nadmiarowej kasy to działaj.
 
Niestety często osoby że skrzywniana psychika będą szukały wyimaginowego świata, gdzieś gdzie mogą stworzyć swoją prywatna odcięta od życia osobę. To jest choroba. Najczęściej przekraczają granice. Wtedy to im nie wystarcza. Szukają dalej... czy daleko zajdą?
 
Dziewczyny potrzebuje pomocy. Dostalam mega zgagi, no nie da sie polozyc bo piecze jak nie wiem. Nic nowego nie jadlam. Moge rennie? Jak to leczyc. Dzis 16+5.
 
@fredka84 jak po weselu, dobrze się bawiłaś? Jak malutki, spokojniejszy już czy nadal wieczorami płacze. Jeszcze chciałam ci napisać abyś nie brała pod uwagę tych opinii o fizjo, spokój mamy jest najważniejszy, jeśli potrzebujesz wsparcia w procesie obserwacji rozwoju i masz troszkę nadmiarowej kasy to działaj.
Wesele spoko. Fajnie było. Zatęskniłam za małym i oo przyjeździe do domu powitał nas godzinnym ryczeniem 🤦. What the fuck 🤦. A dwa dni był u nich spokojny 🥴
Dziś mam go serdecznie dość. Cały dzień kweka, nic mu nie pasuje. Śpi po 15 minut. Nic nie mogę zrobić. Zaczął od tygodnia ulewać. Raz świeżym mlekiem a raz twarożkiem. Postanowiłam zmienić mleko. Może kuwa od tego mleka mu coś dolega 🤷
Mąż mnie dziś wku.rwia i mam ujowy dzień 🤦
A do fizjo pójdę bo mam dość tej walki z jego głową i z leczeniem na brzuchu. Nikt mi nie powie że 3 miesięczne dziecko, które leży na brzuchu i samo nie umie wziąć nawet raczek do przodu, już o podporze nie wspominając, że to normalny rozwój
 
reklama
Wesele spoko. Fajnie było. Zatęskniłam za małym i oo przyjeździe do domu powitał nas godzinnym ryczeniem 🤦. What the fuck 🤦. A dwa dni był u nich spokojny 🥴
Dziś mam go serdecznie dość. Cały dzień kweka, nic mu nie pasuje. Śpi po 15 minut. Nic nie mogę zrobić. Zaczął od tygodnia ulewać. Raz świeżym mlekiem a raz twarożkiem. Postanowiłam zmienić mleko. Może kuwa od tego mleka mu coś dolega 🤷
Mąż mnie dziś wku.rwia i mam ujowy dzień 🤦
A do fizjo pójdę bo mam dość tej walki z jego głową i z leczeniem na brzuchu. Nikt mi nie powie że 3 miesięczne dziecko, które leży na brzuchu i samo nie umie wziąć nawet raczek do przodu, już o podporze nie wspominając, że to normalny rozwój
Czemu zmieniłaś mleczko? Coś złego się działo. Jak zaczął ulewac to tym bardziej dziwne, może lepiej wróć do starego mleka.
Mężem się nie przejmuj, niestety ten gatunek tak ma🙄 mój mnie wkurza swoją obecnością, dziś rzuciłam ich wszystkich i jeździłam rowerem, jakieś 20 km. Wróciłam wyładowana i nieco milsza🤭
Nie napisze dokładnie jak to było u córki z leżeniem na brzuchu, bo bardzo mało ją kładłam. Zresztą ona przez pierwsze trzy miesiące tylko spala i jadła. Najważniejsze aby Kajtuś podczas tych ćwiczeń nie płakał, może jakiś instruktaż dostaniesz do domu.
Napisz jak już będziesz po wizycie.
 
Do góry