reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Wesele spoko. Fajnie było. Zatęskniłam za małym i oo przyjeździe do domu powitał nas godzinnym ryczeniem 🤦. What the fuck 🤦. A dwa dni był u nich spokojny 🥴
Dziś mam go serdecznie dość. Cały dzień kweka, nic mu nie pasuje. Śpi po 15 minut. Nic nie mogę zrobić. Zaczął od tygodnia ulewać. Raz świeżym mlekiem a raz twarożkiem. Postanowiłam zmienić mleko. Może kuwa od tego mleka mu coś dolega 🤷
Mąż mnie dziś wku.rwia i mam ujowy dzień 🤦
A do fizjo pójdę bo mam dość tej walki z jego głową i z leczeniem na brzuchu. Nikt mi nie powie że 3 miesięczne dziecko, które leży na brzuchu i samo nie umie wziąć nawet raczek do przodu, już o podporze nie wspominając, że to normalny rozwój
Ty tu se nie wkrecaj tylko idź do tego fizjo. Ja uważam że warto iść z dzieckiem do neurologa neurologopedy i fizjo zeby na nie spojrzał- bo 1 wizyta to nic a brak sprawdzenia może mieć opłakane skutkijesli nie teraz to w przyszłości ( np. przy wedzidelku to rd abo potem mowa). A co do walki to kochana moja nie na tak pięknie to Ty i tak będziesz wykonywać tą pracę- u fizjo też ale daja cw do domu i jedziesz. A dziecko niekoniecznie wspolpracuje czytaj kweka itp. Ale dacie rade- my z masażami wedzidelka dalismy(choć psychicznie ciężko bylo) to Wy z ew. lekka asymetria dacie rade na spokojnie:)
 
reklama
Cześć, mam pytanie o zapisy w karcie ciąży/ książeczce zdrowia dziecka - czy informacja o IVF ma jakiekolwiek znaczenie, że jest umieszczana w tych dokumentach?
 
Cześć, mam pytanie o zapisy w karcie ciąży/ książeczce zdrowia dziecka - czy informacja o IVF ma jakiekolwiek znaczenie, że jest umieszczana w tych dokumentach?
u nas w karcie ciazy jest zawsze wzmianka, bo np wg mojej gin ciaza z ivf to ciaza wyzszego ryzyka. Potem juz nigdzie w ksiazeczce dziecka nie ma nic, bo to bez znaczenia
 
Dziewczyny potrzebuje pomocy. Dostalam mega zgagi, no nie da sie polozyc bo piecze jak nie wiem. Nic nowego nie jadlam. Moge rennie? Jak to leczyc. Dzis 16+5.
Możesz. Jest dużo teraz bezpiecznych w ciąży specyfików :) zgaga to niestety częsty temat w ciąży. Nie musiałaś jeść nic nowego. Ja tak często mialam. Później już było tylko gorzej :)
 
Dzisiaj kolejna rocznica mojego transferu 😍 pamiętam wszystko że szczegółami. 5 dpt zrobiłam test sikany. Natalka była jedynym i ostatnim zarodeczkiem. Na teście pojawiła się kreseczka. Oczywiście P zaczęła swoje komentarze że żadnej kreski nie ma :o żebym sobie nie wkręcala bo ona nic nie widzi. Ja spałam z tym testem. Wpatrzona w tą kreseczkę jak w dziecko. Dzisiaj kreseczka której ponoć nie było ma 14 miesięcy 😍🥰❤️❤️❤️
 
Ostatnia edycja:
Możesz. Jest dużo teraz bezpiecznych w ciąży specyfików :) zgaga to niestety częsty temat w ciąży. Nie musiałaś jeść nic nowego. Ja tak często mialam. Później już było tylko gorzej :)
Ok, dzieki!
Powiem Ci, ze nigdy nie mialam zgagi. Wspolczuje tym co sie z tym męczą nie będąc w ciazy. Bo nam to jeszcze przejdzie.. w nocy zasnac nie moglam bo tak pieklo i mdlilo na zmianę. Znow spalam w pozycji polsiedzacej 😂
 
reklama
Ok, dzieki!
Powiem Ci, ze nigdy nie mialam zgagi. Wspolczuje tym co sie z tym męczą nie będąc w ciazy. Bo nam to jeszcze przejdzie.. w nocy zasnac nie moglam bo tak pieklo i mdlilo na zmianę. Znow spalam w pozycji polsiedzacej 😂
Ni znam ten ból. Do samego porodu. Po porodzie jak reka odjął. Idź do apteki coś Ci tam dadzą.
 
Do góry