reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
mierzyli poziom tej birbuliny było 20 a norma do 15 od wczoraj naświetlają wyniki z moczu ok. Może jutro będzie coś wiadomo
nasz tez miał żółtaczkę, spędziliśmy tydzień prawie w szpitalu bo na 3 dobę dostał i leżał pod lampami. Mam zdjęcia mojego kurczaczka jak tak leżał w samej pieluszce. Nie pomagało to na mój ostry baby blues. Ciagle płakałam ze nie mogę go wziąć na rece.
 
PANIE. Słyszycie tą ciszę na forum? 3 wpisy na dzień 😬 To nie przypadek! To protest. Większość z nas ma dosyć waszych często wręcz agresywnych i obraźliwych wpisow. Duże grono nowych i "starych" forumowiczek zgadzają się że przeginacie. Piszą że się boją cokolwiek napisać. Że nie mogą mieć własnego zdania, napisać co czują, co planują, o czym decydują, co myślą. BRAWO :) MILEGO DNIA. Mój będzie bardzo miły, jadę z córeczką na rehabilitacje ;)
Zgadzam się z tobą, sama przestałam pisać, tylko czytam, jest na forum pewna osoba u której wiecznie jest jakieś "ale",pisać się odechciewa
 
PANIE. Słyszycie tą ciszę na forum? 3 wpisy na dzień 😬 To nie przypadek! To protest. Większość z nas ma dosyć waszych często wręcz agresywnych i obraźliwych wpisow. Duże grono nowych i "starych" forumowiczek zgadzają się że przeginacie. Piszą że się boją cokolwiek napisać. Że nie mogą mieć własnego zdania, napisać co czują, co planują, o czym decydują, co myślą. BRAWO :) MILEGO DNIA. Mój będzie bardzo miły, jadę z córeczką na rehabilitacje ;)
Trzeba mieć dystans i tyle, swoje robić. Każda z nas sama stanowi o swoim dziecku. Mądrej rady zawsze warto posłuchać albo choć chwilę dłużej się zastanowić. Najważniejsze aby mieć zaufanego lekarza i z nim konsultować sprawy zdrowotne dziecka.

Moja córka jest teraz chora, ma gorączkę już 4 dzień. Swojej mamie nawet nie opowiadam,.zaraz będzie olaboga, idź do lekarza, na pewno antybiotyk potrzebny.....nie zmienię jej podejścia. Mamy zupełnie inne zdanie na temat leczenia infekcji u dzieci. Podobnie jak kp, używania smoczków, cukru w diecie itd.
 
reklama
Do góry