reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny które robiły nifty, robiłyście zakres podstawowy (podstawowe trisomie i płeć) czy rozszerzony? Tak się zastanawiam który wybrać aż różnica w cenie to 600 zł.
 
Mała waży już 2100g, z nią jest wszystko wporzadku - więc to jest najważniejsze - nie mam rozwarcia 🙏🙏 więc kolejna dobra wiadomość 🙏🙏 ale szyjka się skróciła i mam leżeć i zakaz jakiegokolwiek stresu 🤷 za dwa tyg kontrola, a 22 lutego mam termin cc(i muszę wytrzymać bo przed moim cc mój profesorek idzie na urlop) więc nie ma mowy 9 wcześniejszym porodzie
 
Mała waży już 2100g, z nią jest wszystko wporzadku - więc to jest najważniejsze - nie mam rozwarcia 🙏🙏 więc kolejna dobra wiadomość 🙏🙏 ale szyjka się skróciła i mam leżeć i zakaz jakiegokolwiek stresu 🤷 za dwa tyg kontrola, a 22 lutego mam termin cc(i muszę wytrzymać bo przed moim cc mój profesorek idzie na urlop) więc nie ma mowy 9 wcześniejszym porodzie
no to super że wszystko ok to zaciskaj nogi i leż to wszystko dla Waszego dobra ❤️no i musisz czekać na profesorka. Pij meliskę i dbaj o siebie i maluszka. Reszta się ułoży ❤️
 
A nie balas sie spac z dzieckiem ? (Przygniecenie). To brzmi bardzo kusząco ale boje sie ze przygniotlabym dziecko:(
A jakie to emocje Toba targaly??

to tez fakt trzeba pamietac o tym co moze wyjsc PO urodzeniu dziecka… zycze sobie takiego pologu:)

super masz dziadkow:) to luksus!
Wiem, że to pierwsze nie do mnie, ale mój młody nie daje mi wyboru i po 1 długim spaniu jak się budzi to absolutnie nie pójdzie spać w łóżeczku, ma tak od urodzenia dosłownie bo pierwszej nocy po porodzie obudził się o 23 i koniec darł się ze 2h na nic było noszenie, bujanie, chodzenie, wzięłam do łóżka i poszedł spać i kolejna noc I następne to samo. Śpię na czuja, ale chociaż nie na stojąco. Jak dziś pamiętam jakie zazdro miałam jak koleżanki z sali syn spał całe noce.
 
reklama
Wiem, że to pierwsze nie do mnie, ale mój młody nie daje mi wyboru i po 1 długim spaniu jak się budzi to absolutnie nie pójdzie spać w łóżeczku, ma tak od urodzenia dosłownie bo pierwszej nocy po porodzie obudził się o 23 i koniec darł się ze 2h na nic było noszenie, bujanie, chodzenie, wzięłam do łóżka i poszedł spać i kolejna noc I następne to samo. Śpię na czuja, ale chociaż nie na stojąco. Jak dziś pamiętam jakie zazdro miałam jak koleżanki z sali syn spał całe noce.
Dobrze ze jest jakis patent na to zeby w ogole spal:)
 
Do góry