reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Moja siostra po drugiej cesarce zbyt szybko się podniosła i potem miała problemy coś tam z kręgosłupem 🤔 w kazdym bądź razie po 2miesiacach po porodzie okazało się że jej się siatkówki na oczach otkleily i lekarz okulista do którego chodziła mówił że to po cc że za szybko wstała i wg. 🤷
Udało mi się wcisnąć dzisiaj na wizytę do mojego profesorka, idę się skontrolować bo od soboty mnie dalej trzyma. Pewnie okaże się że jest wszystko ok ale wolę się upewnić 🙏
pewnie lepiej sto razy sprawdzić jak o raz za mało
 
reklama
Moja siostra po drugiej cesarce zbyt szybko się podniosła i potem miała problemy coś tam z kręgosłupem 🤔 w kazdym bądź razie po 2miesiacach po porodzie okazało się że jej się siatkówki na oczach otkleily i lekarz okulista do którego chodziła mówił że to po cc że za szybko wstała i wg. 🤷
Udało mi się wcisnąć dzisiaj na wizytę do mojego profesorka, idę się skontrolować bo od soboty mnie dalej trzyma. Pewnie okaże się że jest wszystko ok ale wolę się upewnić 🙏
w PL podaje sie jakies inne znieczulenie. Ja po ZZO normalnie moglam siedziec (pollezaco) tuz po tym jak mnie zamkneli, a w PL czesto kaza lezec poziomo 12h. Tak samo jest z jedzeniem, tu po 6h dostajesz pelen, cieply posilek. Po pierwszej cc o 19h00 o 2h w nocy wjechala pielegniarka z ryzem z owocami moza i pieczona ryba i ziemniakami, 2 gorace dania i mowi - jedz, urodzilas, musisz miec sily 😆
A tu dziewczyny pisaly o sucharkach przez 24h…
Pomijajac juz ze dla mnie to znieczulenie w kregoslup bylo prawie bezbolesne, a tu tez rozne rzeczy dziewczyny opisywaly.
 
w PL podaje sie jakies inne znieczulenie. Ja po ZZO normalnie moglam siedziec (pollezaco) tuz po tym jak mnie zamkneli, a w PL czesto kaza lezec poziomo 12h. Tak samo jest z jedzeniem, tu po 6h dostajesz pelen, cieply posilek. Po pierwszej cc o 19h00 o 2h w nocy wjechala pielegniarka z ryzem z owocami moza i pieczona ryba i ziemniakami, 2 gorace dania i mowi - jedz, urodzilas, musisz miec sily 😆
A tu dziewczyny pisaly o sucharkach przez 24h…
Pomijajac juz ze dla mnie to znieczulenie w kregoslup bylo prawie bezbolesne, a tu tez rozne rzeczy dziewczyny opisywaly.
Z owocami morza? To widzę że u was to rarytasy dają u nas w pl to ryż na wodzie zabarwionej mlekiem 🤮
 
w PL podaje sie jakies inne znieczulenie. Ja po ZZO normalnie moglam siedziec (pollezaco) tuz po tym jak mnie zamkneli, a w PL czesto kaza lezec poziomo 12h. Tak samo jest z jedzeniem, tu po 6h dostajesz pelen, cieply posilek. Po pierwszej cc o 19h00 o 2h w nocy wjechala pielegniarka z ryzem z owocami moza i pieczona ryba i ziemniakami, 2 gorace dania i mowi - jedz, urodzilas, musisz miec sily 😆
A tu dziewczyny pisaly o sucharkach przez 24h…
Pomijajac juz ze dla mnie to znieczulenie w kregoslup bylo prawie bezbolesne, a tu tez rozne rzeczy dziewczyny opisywaly.
A to w Polsce też różnie bo ja miałam robione znieczulenie w kręgosłup w dwóch różnych szpitalach i nic nie bolało , jedzenie też wcześniej dostałam niż 24 h, co prawda nie takie wypasy jak i Ciebie ale sucharków też nie 🤭
 
Z owocami morza? To widzę że u was to rarytasy dają u nas w pl to ryż na wodzie zabarwionej mlekiem 🤮
tak, bardzo dobrze wspominam jedzenie.
Tu moje snaidanie po porodzie - bagietka z szynka hiszpanska (marzenie kazdej ciezarnej, bo w ciazy jej jesc nie mozna), croissant z czekolada, toblerone i kawa z mlekiem 😁
A no i gratulacje dla Mamy 😁
 

Załączniki

  • IMG_3211.jpg
    IMG_3211.jpg
    175 KB · Wyświetleń: 66
Czy aby to napewno szpital @nieagatka? Może hotel a się pomyliłaś 🤣🤣🤣
pojedynczy pokoj, lozko dla Taty, pani ktora to lozko scielila i codziennie scierala kurze i podloge, sniadanie o 9h, obiad o 13h30, podwieczorek o 17h i kolacja o 21h00 (obiad i kolacja na goraco i do wyboru zawsze 2 zestawy).
W sumie troche brzmi hotelowo 😂😂
 
Tak. Kurczenie macicy po porodzie. Jak ja rodziłam to nie było jeszcze morfiny. Dawali mi zastrzyki i kroplowke a ja i tak z bólu im odlatywałam. Okazało się ze mam szybki metabolizm na leki i zewnątrzoponowe szybko zeszło. Za szybko.

Chce pracować ile się da ale powiem wam, że coraz trudniej mi sie wstaje. Nie ważne o której spać pójdę wstawanie to koszmar.
U mnie to samo... Mogę spać na stojąco a w poprzedniej ciąży było pod tym względem dużo lepiej. A który u Ciebie TC ?
 
reklama
A nie balas sie spac z dzieckiem ? (Przygniecenie). To brzmi bardzo kusząco ale boje sie ze przygniotlabym dziecko:(
A jakie to emocje Toba targaly??

to tez fakt trzeba pamietac o tym co moze wyjsc PO urodzeniu dziecka… zycze sobie takiego pologu:)

super masz dziadkow:) to luksus!
Ja też się na początku bałam, ale jak zaczęłam chodzić na rzęsach z niewyspania bo mały budził się co godzinę, dwie na cycka, a ja go brałam karmiłam i odkładałam, to wtedy mi się zmieniło 🤣 i odtąd spał z nami 😋
 
Do góry