reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny czy ktoras z Was jest z Warszawy i moze polecic miejsce do Rodzenia + położną? Ogolnie chodze tylko prywatnie do lekarza prowadzacego ginekologa endokrynologa a poza tym jestem totalnie zielona… jeszcze czas na to pewnie…
Ja rodzilam na Karowej i bylam bardzo zadowolona.Poloznej nie wykupowam ale przy porodzie mialam bardzo fajna konkretna babke.Nazwisko chyba Kot ale pewna nie jestem wiem ze takie krotkie i odzwierzece😉Moze luksusow tam nie ma i ppolozne nie chodza i nie pytaja co 5 min w czym pomoc ale jezeli posxlam do poloznych zawsze z usmiechem mi pomagaly.No i jest tam przecudowny pediatra.Po prostu facet rewelacja.Zaangazowany i mega pomocny.Moj lekarz tam pracowal teraz przeniodl sie do Praskiego.Ja gdybym miala todzic jeszcze raz to napewno Karowa.
 
reklama
Ja rodzilam na Karowej i bylam bardzo zadowolona.Poloznej nie wykupowam ale przy porodzie mialam bardzo fajna konkretna babke.Nazwisko chyba Kot ale pewna nie jestem wiem ze takie krotkie i odzwierzece😉Moze luksusow tam nie ma i ppolozne nie chodza i nie pytaja co 5 min w czym pomoc ale jezeli posxlam do poloznych zawsze z usmiechem mi pomagaly.No i jest tam przecudowny pediatra.Po prostu facet rewelacja.Zaangazowany i mega pomocny.Moj lekarz tam pracowal teraz przeniodl sie do Praskiego.Ja gdybym miala todzic jeszcze raz to napewno Karowa.
Oki dziekuje😘
tak, bardzo dobrze wspominam jedzenie.
Tu moje snaidanie po porodzie - bagietka z szynka hiszpanska (marzenie kazdej ciezarnej, bo w ciazy jej jesc nie mozna), croissant z czekolada, toblerone i kawa z mlekiem 😁
A no i gratulacje dla Mamy 😁
Jedzonko obłędne….!! Heh inny kraj😁😁😁
 
Ja rodzilam na Karowej i bylam bardzo zadowolona.Poloznej nie wykupowam ale przy porodzie mialam bardzo fajna konkretna babke.Nazwisko chyba Kot ale pewna nie jestem wiem ze takie krotkie i odzwierzece😉Moze luksusow tam nie ma i ppolozne nie chodza i nie pytaja co 5 min w czym pomoc ale jezeli posxlam do poloznych zawsze z usmiechem mi pomagaly.No i jest tam przecudowny pediatra.Po prostu facet rewelacja.Zaangazowany i mega pomocny.Moj lekarz tam pracowal teraz przeniodl sie do Praskiego.Ja gdybym miala todzic jeszcze raz to napewno Karowa.
A bylas tam wczesniej ogladac co i jak i rozmawialas z poloznymi czy poprostu pojechalas urodzic i tyle?
 
pojedynczy pokoj, lozko dla Taty, pani ktora to lozko scielila i codziennie scierala kurze i podloge, sniadanie o 9h, obiad o 13h30, podwieczorek o 17h i kolacja o 21h00 (obiad i kolacja na goraco i do wyboru zawsze 2 zestawy).
W sumie troche brzmi hotelowo 😂😂
no to rzeczywiście brzmi pięknie aż mi się chce takiej bagietki 🤣
 
no to rzeczywiście brzmi pięknie aż mi się chce takiej bagietki 🤣
oto przepis 😂😂 idziesz do Lidla czy innego Aucha , kupujesz bagiete i szynke hiszpasnka - jamon, polewasz odrobina oliwy, smarujesz (wscierasz pomidora) kladziesz jamona, opcjonalnie ser zolty i mniaaam. Ciezarna musi najpierw taka szynke na 72h do zamrazarnika wsadzic co niestety wplywa na walory smakowe 😂
 
reklama
oto przepis 😂😂 idziesz do Lidla czy innego Aucha , kupujesz bagiete i szynke hiszpasnka - jamon, polewasz odrobina oliwy, smarujesz (wscierasz pomidora) kladziesz jamona, opcjonalnie ser zolty i mniaaam. Ciezarna musi najpierw taka szynke na 72h do zamrazarnika wsadzic co niestety wplywa na walory smakowe 😂
nie to ja poczekam do maja i zjem Świeżą bez mrożenia hahahha
 
Do góry