reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Sama gotujesz czy słoiczki?
Wybacz za prostotę pytania, ale jeszcze nie czytałam 😛 jak się gotuje w sensie ile marchewkę? I później się ściera na tacce i podaje? Czy ty podajesz od razu gotowane kawałki w sensie BLW?
Sama gotuje, ale myślę że słoiczki też spróbujemy 😉 ale to coś czego sama nie dam rady ugotować 😆 ja miałam warzywa że swojego ogródka więc wcześniej ugotowałam je do miękkości , możesz też na parze, zblendowałam i pomroziłam w pojemniczkach na kostki lodu, teraz wyjmuje tylko np kostkę marchewki, podgrzewam dodaje oleju i jest gotowe 🙂
 
reklama
Niemam blendera ani parowaru ani nic co pomogłoby mi przygotować posiłki dla dziecka [emoji2356] ale zaopatrze się.
Wystarczy koszyczek taki wkladany do garnka i mozes gotowac na parze. A blender bardO przydatny.
A i sloiczki jak kupujesz dobrych marek z fajnymi skladami to zadnej krzywdy dziecku nie zrobia.
Screenshot_20210104-165331.jpeg
 
Wystarczy koszyczek taki wkladany do garnka i mozes gotowac na parze. A blender bardO przydatny.
A i sloiczki jak kupujesz dobrych marek z fajnymi skladami to zadnej krzywdy dziecku nie zrobia.Zobacz załącznik 1222674
Dziękuję Ci bardzo, to dla mnie przydatne, rozważam blender, chyba kupię jakiś prosty :) zawsze to łatwiej będzie. Ile oleju dodawać do marcheweczki czy brokuła? Wiem, że na początku podaje łyżeczkę czy dwie więc na taką porcje pewnie kropelkę?
Słoiczki z dobrym składem to np. gerberki?
Wydaje mi się- choć nie wiem, że jeśli coś zostało wypuszczone na rynek z możliwością podania niemowlęciu to zostało poddane takim badaniom i testom, że raczej powinno być bezpieczne? Choć i tak zawsze wiadomo czytam sklad i opinie o danym produkcie, ew jak mam wątpliwości to konsultuje z pediatra :)
 
Dziękuję Ci bardzo, to dla mnie przydatne, rozważam blender, chyba kupię jakiś prosty :) zawsze to łatwiej będzie. Ile oleju dodawać do marcheweczki czy brokuła? Wiem, że na początku podaje łyżeczkę czy dwie więc na taką porcje pewnie kropelkę?
Słoiczki z dobrym składem to np. gerberki?
Wydaje mi się- choć nie wiem, że jeśli coś zostało wypuszczone na rynek z możliwością podania niemowlęciu to zostało poddane takim badaniom i testom, że raczej powinno być bezpieczne? Choć i tak zawsze wiadomo czytam sklad i opinie o danym produkcie, ew jak mam wątpliwości to konsultuje z pediatra :)

No niestety kochana, ale tak nie jest. Chodzi o to, zeby w skladzie nie bylo soli, cukru czy jakichs zageszczaczy, a niestety sporo jest takich produktow. Na pewbo warto zwrocic uwage na Hipp, inne marki podpowiedzs Ci dziewczyby, bo ja nie jestem w PL.
I tak, na taka malutka porcje to dosłownie kropelke, potem jak bedziesz podawc juz od 100ml to dajesz pare klopel, na oko. Ja czasami daje masło dla odmiany, do zup fajnie pasuje, no i chodzi o probowanie smakow.
 
Dziękuję Ci bardzo, to dla mnie przydatne, rozważam blender, chyba kupię jakiś prosty :) zawsze to łatwiej będzie. Ile oleju dodawać do marcheweczki czy brokuła? Wiem, że na początku podaje łyżeczkę czy dwie więc na taką porcje pewnie kropelkę?
Słoiczki z dobrym składem to np. gerberki?
Wydaje mi się- choć nie wiem, że jeśli coś zostało wypuszczone na rynek z możliwością podania niemowlęciu to zostało poddane takim badaniom i testom, że raczej powinno być bezpieczne? Choć i tak zawsze wiadomo czytam sklad i opinie o danym produkcie, ew jak mam wątpliwości to konsultuje z pediatra :)
Ja jechalam tylko na sloiczkach. Te rossmanowskie maja bardzo dobre składy.
 
Dziewczyny moj transfer ostatniego zarodka pewnie odbędzie się kolo maja ale nie wiem może poczekam do jesieni.Srasznie późno mam spotkanie z lekarzem prowadzącym dopiero 25 marca myślałam że szybciej i dadzą spotkanie.
 
Dziewczyny moj transfer ostatniego zarodka pewnie odbędzie się kolo maja ale nie wiem może poczekam do jesieni.Srasznie późno mam spotkanie z lekarzem prowadzącym dopiero 25 marca myślałam że szybciej i dadzą spotkanie.
Pomyśl, ze zs free i w srodku pandemii - marzec nie brzmi wcale tak źle.
 
Dziewczyny OSZALALAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kupilam dzisiaj na necie tyle ciuszkow ze nie mige sie zatrzymac ;) Kupuje wszystko w next i river island. I pierdziele juz kupuje nawet rajstopki malenkie sukienki wszystko - w tylku to mam ze szybko wyrosnie ;) Pajacyki w malenkie pieseczki !!!!!!!! Kupila dzisiaj łózeczko z taka iloscia falban ze az sama sie przestraszylam heheheheh myslalam ze łukasz mnie za to zabije ale powiedzial tylko jak z bajki ;) Przepadlam caqlkowice - to wszystko jest takie piekne. To co mam juz poprane i poprasowane w komodzie aha i jeszcze musialam jedna czesc komody dokyupic i jeszcze kupilam wanienke z tym fotelikiem specjalnym w sówki hehehehehehehehehe boooossszzzzzeeeee wiem jestem okropna ;)
 
Dziewczyny OSZALALAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kupilam dzisiaj na necie tyle ciuszkow ze nie mige sie zatrzymac ;) Kupuje wszystko w next i river island. I pierdziele juz kupuje nawet rajstopki malenkie sukienki wszystko - w tylku to mam ze szybko wyrosnie ;) Pajacyki w malenkie pieseczki !!!!!!!! Kupila dzisiaj łózeczko z taka iloscia falban ze az sama sie przestraszylam heheheheh myslalam ze łukasz mnie za to zabije ale powiedzial tylko jak z bajki ;) Przepadlam caqlkowice - to wszystko jest takie piekne. To co mam juz poprane i poprasowane w komodzie aha i jeszcze musialam jedna czesc komody dokyupic i jeszcze kupilam wanienke z tym fotelikiem specjalnym w sówki hehehehehehehehehe boooossszzzzzeeeee wiem jestem okropna ;)

To nie chodzi o to, ze wyrosnie - takiemu malenstwu jest w tym zwyczajnie nir wygodnie, bo spedzs 24h lezac.
A falbanki przy lozeczku to ladne, ale zbierqcz kurzu, obys miala czas, mozliwosc i chcec na czeste pranie [emoji6]
 
reklama
Dziewczyny OSZALALAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kupilam dzisiaj na necie tyle ciuszkow ze nie mige sie zatrzymac ;) Kupuje wszystko w next i river island. I pierdziele juz kupuje nawet rajstopki malenkie sukienki wszystko - w tylku to mam ze szybko wyrosnie ;) Pajacyki w malenkie pieseczki !!!!!!!! Kupila dzisiaj łózeczko z taka iloscia falban ze az sama sie przestraszylam heheheheh myslalam ze łukasz mnie za to zabije ale powiedzial tylko jak z bajki ;) Przepadlam caqlkowice - to wszystko jest takie piekne. To co mam juz poprane i poprasowane w komodzie aha i jeszcze musialam jedna czesc komody dokyupic i jeszcze kupilam wanienke z tym fotelikiem specjalnym w sówki hehehehehehehehehe boooossszzzzzeeeee wiem jestem okropna ;)

Hehe 😁 Ja na szczęście tak nie mam 😁 Ciągle oglądam ale na szczęście nie szaleje z zakupami chociaż mam ochotę ale sie powstrzymuje jakoś 😁 Dobrze że u Nas pozamykane sklepy bo jak bym chodzila po sklepach to z pewnością bym kupowała 😁😁😁
 
Do góry