reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Czemu to nie używasz? Jest nie praktyczny ?
Jakos tak niby trzymalam na specjalne okazje, a potem zalozylam raz na chrzciny i okazje sie skonczyly [emoji38][emoji38]A Inka do 4go miesiąca byla niesmoczkowa, a potem od razu zalozylam jej taki, bo odpina ciagle wiec jak zginie to zginelo, a tous mase kasy kosztuje to byloby szkoda[emoji2358][emoji2358]
I dopiero przypomnialam sobie, ze to mam teraz jak byla gadka o prezentach
IMG_20210102_181308.jpeg
 
Moge sprzedac jesli chcesz, ja nie uzywam. Masz tu fote.
Z takich rzeczy, ktore mi na mysl przychodzą jako pierwsze to mam maxi cosi z baza, laktator elektryczny avent, monitor oddechu babysense V, balancin Kinderkraft, szumis - zs pol roku juz tego potrzebowac nie bede [emoji6]
A co do fotelika to poczekaj, ten ktory masz jeszcze Marcelinie z rok posłuży, a to bardzo dobry fotelik, szkoda zmieniac za wczesniw. Moja Lilka ma teraz 101 i 17,8kg. Wlasnie jestem na etapie szukania kolejnego, chyba zostanieny przy Britaxie, ale to Ci jeszcze powiem, bo zwazylam ja wczoraj i panika, ze trzeba juz zmieniać [emoji2358][emoji2358]
Tak mam nadzieję że jeszcze z rok pojeździć i potem odda siostrze .
Mam maxi cosi z bazą pożyczyłam koleżance i odda teraz .
Szumisia ma Marcys może pożyczy mam nadzieję 😁
Laktator ....hm mm prowadzę jeszcze bitwe z myślami....czy kupować czy nie . Mam wstręt do dziada używałam go dzień I noc walcząc o każdą krople i płacząc....
Obiecałam sobie że nigdy więcej!!!
Kupię mm i butelkę na dzień dobry i jak nie będzie jeść z cyca to dam butle. Ale czasem myślę że może że 3 razy odciagne 🤣
Jeszcze nie bardzo wiem ....
Wodę do mleka biorę z butelki i grzeje w mikrofali ( z Marcys Tak było więc teraz pewnie też)
W którym tyg im się zmieniło na chłopaka? 😁
 
Tak mam nadzieję że jeszcze z rok pojeździć i potem odda siostrze .
Mam maxi cosi z bazą pożyczyłam koleżance i odda teraz .
Szumisia ma Marcys może pożyczy mam nadzieję [emoji16]
Laktator ....hm mm prowadzę jeszcze bitwe z myślami....czy kupować czy nie . Mam wstręt do dziada używałam go dzień I noc walcząc o każdą krople i płacząc....
Obiecałam sobie że nigdy więcej!!!
Kupię mm i butelkę na dzień dobry i jak nie będzie jeść z cyca to dam butle. Ale czasem myślę że może że 3 razy odciagne [emoji1787]
Jeszcze nie bardzo wiem ....
Wodę do mleka biorę z butelki i grzeje w mikrofali ( z Marcys Tak było więc teraz pewnie też)
W którym tyg im się zmieniło na chłopaka? [emoji16]

No ja do kp mialam ten sam stosunek, puszka mleka i butelka byly w domu. Kp poszlo, choc ra dziennie butle tez dostawala i dostaje. Ale jak miala gdzies 4 m nagle odrzucila piers i przez 3 dni plakala i nie chciala i wtedy te 3 dni uzywalam laktator i dzięki temu nadal karmie wiec uzywany byl 3 dni.
Jesli cos bedziesz chciala z tych rzeczy czy cos innego co moze mam a nie pamiętam to daj znac.
Nie zmienilo sie, nie znali plci, a robilam 30kg paczke na Swieta to podalam, a po tyg okazalo sie, ze chlopak [emoji1787][emoji1787]
 
A tak wogole to widzialyscie nowość od maxicosi dla najmniejszych dzieci? Ma taka wkladke, ktora mozna wyciagnac jak torbe jak dziecko spi i nie trzeba niesc do domu calego fotelika. Mega sprawa!
 
reklama
Do góry