reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Wierzę, ja też zaczęłam panikować wczoraj strasznie... A ból w okolicy jajników, ciagly ból jakby ktos mi nóż wbijał.. A dzisiaj boli mnie jak na okres... Ehh 😕 Nospy nie próbowałam bo sie boje.. Oby mi minęło..
jejjjkkuuu co to sie dzieje ;( nieeee - ja sie musze jakos wziac w garsc bo juz szaleje ;( normalnie w takich sytuacjach poszla bym pobiegac. Mi chyba ta kwarantanna tez daje w kosc ;( dosłownie - ciagle sie boje co to bedzie ;( Chyba potrzebuje kogos kto mna potrzasnie ;) przeciez nie ma goraczki a dzisiaj 7 dzien Łukasza choroby. Pomyla bym sobie okna i zalozylabym nowe zaslonki ale mam je w samochodzie samochod za brama - i tak sie zastanawiam czy moge po nie wyjsc ;) Nie wiem czy jutro nie bede ubierac choinki - a kto mi zabroni ;)
 
reklama
wychodzi na 3.kwiecien zaraz przed swietami wielkanocnymi. Kolezanka mnie straszy depresja poporodowa - znajac zycie mnie pewnie wsystko złapie ;)
Depresja to już naprawdę nie dobrze ale trzeba się nastawić na to ze hormony dają popalić ja po porodzie jednym o drugim płakałam non stop masakra jakaś to była Na szczęście szybko się skończyło.
 
jejjjkkuuu co to sie dzieje ;( nieeee - ja sie musze jakos wziac w garsc bo juz szaleje ;( normalnie w takich sytuacjach poszla bym pobiegac. Mi chyba ta kwarantanna tez daje w kosc ;( dosłownie - ciagle sie boje co to bedzie ;( Chyba potrzebuje kogos kto mna potrzasnie ;) przeciez nie ma goraczki a dzisiaj 7 dzien Łukasza choroby. Pomyla bym sobie okna i zalozylabym nowe zaslonki ale mam je w samochodzie samochod za brama - i tak sie zastanawiam czy moge po nie wyjsc ;) Nie wiem czy jutro nie bede ubierac choinki - a kto mi zabroni ;)
Nie myj okien. Jestes w ciazy. Umyjesz na nastepne Swieta [emoji14]
 
Axkid Ci nie pasuje? Pewnie przez te powykręcane pasy [emoji85]

Dokładnie, te pasy są okropne!!!

to ty jestes w ciazy ????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 ale extra 💓💓💓 naturalnie? Nic nie wiedzialam - powaznie 🤪🤪🤪 masz core, a w brzuniu co siedzi? Co do tego cco napisalas - no ja jestem bardzo czujna ale tez widze ile trace przez ten lek ktory we mnie siedzi 😰 Ciagle tylko mm w glowie ta moja nieszczesa bete ;( serduszko, pozniej, opoznienie w wieku, pozniej krwiak łłłooooooo duzo tego bylo. Nawet teraz jak jestem po polowkowych i tak sie boje bo jednak tyle sie slyszy o poronieniach na pozniejszym etapie - ja nie wiem jakbym to miala przezyc ;( jestem juz tak zakochana ze codziennie sobie ogladam filmiki z nia a Łukasznaprawde sie robi o nia zazdrosny ale wszystko rozumie ;) A teraz to juz sie wogole denerwuje i modle zeby na nastepnej wizycie bylo wszystko dobrze. Obiecalam sobie ze wtedy juz bede innaczej do tego podchodzic 🥰🥰🥰

Nie jest źle 😜 nie nakręcaj się. Pamiętasz moją pierwszą ciążę - przyrost bety poniżej 66%, potem jednemu dzidziusiowi przestało nic serduszko, potem u córki wyszly jakieś zmiany na serduszku, potem za małe przyrosty wagi u córki a na koniec duży zdrowy bobas, który już gada jak nakręcony - serio, ona ma 1.5 roku i już buduje zdania z 4 wyrazów!
Teraz naturals, na początku prognozowali puste jajo, potem że ciąża się nie utrzyma bez leków immunologicznych i heparyny, później dzidziuś o tydzień mniejszy, potem w 16-17 tygodniu przeszłam koronę... Dzieje się, ale synuś wygląda na zdrowego i cieszę się tym stanem 😁
Więc ty też nie martw się na zapas tylko się ciesz tym co masz 😁
 
Wierzę, ja też zaczęłam panikować wczoraj strasznie... A ból w okolicy jajników, ciagly ból jakby ktos mi nóż wbijał.. A dzisiaj boli mnie jak na okres... Ehh 😕 Nospy nie próbowałam bo sie boje.. Oby mi minęło..
Powiem Ci, że ja to nie wiem jak to jest z tą nospa. Lekarz jak widzi mój twardy brzuch to mówi o tej nospie. Pytałam o te opinie i kazał się tym teraz nie przejmować. Czy to czasem nie jest tak, że lekarz wybiera mniejsze zlo? By wcześniej nie urodzic? Sama już nie wiem. Staram się tak nie używać często , ale jak dziś od rana brzuch twardy jak kamień i badz tu mądry ☹️
 
jejjjkkuuu co to sie dzieje ;( nieeee - ja sie musze jakos wziac w garsc bo juz szaleje ;( normalnie w takich sytuacjach poszla bym pobiegac. Mi chyba ta kwarantanna tez daje w kosc ;( dosłownie - ciagle sie boje co to bedzie ;( Chyba potrzebuje kogos kto mna potrzasnie ;) przeciez nie ma goraczki a dzisiaj 7 dzien Łukasza choroby. Pomyla bym sobie okna i zalozylabym nowe zaslonki ale mam je w samochodzie samochod za brama - i tak sie zastanawiam czy moge po nie wyjsc ;) Nie wiem czy jutro nie bede ubierac choinki - a kto mi zabroni ;)
Kochana ja ci powiem tak ,wiem ze martwisz się o męża siebie dzidziusia ale uwiez ze jesteście w dobrej sytuacji jeśli chodzi o corona i trzeba wierzyć ze tak zostanie.Nie chce.mi się nawet pisać co przytrafiło się mojemu znajomemu właśnie przez ta chorobę ale jednym słowem masakra.A o dzidziusia juz zawsze będziesz się martwić jak się urodzi i będzie przy tobie nawet jeszcze bardziej.Kopa w dupke i glowa do góry..
Ja jutro się przeprowadzam i od kilku dni powoli pakuje nasz dorobek boje się tego fest bo zmieniam miasto i otoczenie ale staram się myśleć o plusach.Ostatnio mi się śniło ze moj rodzinny dom się palił a w senniku to oznacza ze zle decyzje w zmienieniu miejsca zamieszkania nosz kuźwa...niwralnie nie wierze w takie rzeczy ale tak nagle człowiek se myśli czy dobrze robi
 
Kochana ja ci powiem tak ,wiem ze martwisz się o męża siebie dzidziusia ale uwiez ze jesteście w dobrej sytuacji jeśli chodzi o corona i trzeba wierzyć ze tak zostanie.Nie chce.mi się nawet pisać co przytrafiło się mojemu znajomemu właśnie przez ta chorobę ale jednym słowem masakra.A o dzidziusia juz zawsze będziesz się martwić jak się urodzi i będzie przy tobie nawet jeszcze bardziej.Kopa w dupke i glowa do góry..
Ja jutro się przeprowadzam i od kilku dni powoli pakuje nasz dorobek boje się tego fest bo zmieniam miasto i otoczenie ale staram się myśleć o plusach.Ostatnio mi się śniło ze moj rodzinny dom się palił a w senniku to oznacza ze zle decyzje w zmienieniu miejsca zamieszkania nosz kuźwa...niwralnie nie wierze w takie rzeczy ale tak nagle człowiek se myśli czy dobrze robi
Przeprwadzka - duza sprawa ;) Świetnie sobie radzice - i to jeszcze zaraz na swieta !!!! To napewno bedzie szczegolny czas i mocno go zapamietacie ;) Noooo i doszly mnie sluchy ze za chwile bedziesz skakac przed nowym telewizorem !!!!! ZAZDRASZCZAM !!!!!!! ;)
 
Przeprwadzka - duza sprawa ;) Świetnie sobie radzice - i to jeszcze zaraz na swieta !!!! To napewno bedzie szczegolny czas i mocno go zapamietacie ;) Noooo i doszly mnie sluchy ze za chwile bedziesz skakac przed nowym telewizorem !!!!! ZAZDRASZCZAM !!!!!!! ;)
Trza go wpierw kupic black friday u nas za tydzień bo przelozyli
 
reklama
jejjjkkuuu co to sie dzieje ;( nieeee - ja sie musze jakos wziac w garsc bo juz szaleje ;( normalnie w takich sytuacjach poszla bym pobiegac. Mi chyba ta kwarantanna tez daje w kosc ;( dosłownie - ciagle sie boje co to bedzie ;( Chyba potrzebuje kogos kto mna potrzasnie ;) przeciez nie ma goraczki a dzisiaj 7 dzien Łukasza choroby. Pomyla bym sobie okna i zalozylabym nowe zaslonki ale mam je w samochodzie samochod za brama - i tak sie zastanawiam czy moge po nie wyjsc ;) Nie wiem czy jutro nie bede ubierac choinki - a kto mi zabroni ;)

Na szczęście mi już bóle przeszły i byliśmy z mężem kupić pare ciuszków dla małej i juz kupilismy choinke i ja ubraliśmy 😊
Od razu przyjemniej w domu 😊
A Twoj Łukasz lepiej sie juz czuje??
 
Do góry