reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziś w nocy miałam dość dziwny ból. Po przekręceniu się na bok dostałam takiego bólu jakby obręcz na brzuchu się zacisnela, a brzuch zrobił się napięty. Przestraszyłam się nie na żarty! Bo to nie ma nic z tym bólem okresowym, który też się pojawia. Nie wiem ile trwał, bo to przez sen ciężko ocenić. Czy to był skurcz? Skurcz przepowiadający? Kurcze nie umiem zrozumieć czym te bóle się różnią. Jak traktować te okresowe bóle i np taki jak mi się trafił w nocy? Zaczęliśmy 25 TC.
 
Dziś w nocy miałam dość dziwny ból. Po przekręceniu się na bok dostałam takiego bólu jakby obręcz na brzuchu się zacisnela, a brzuch zrobił się napięty. Przestraszyłam się nie na żarty! Bo to nie ma nic z tym bólem okresowym, który też się pojawia. Nie wiem ile trwał, bo to przez sen ciężko ocenić. Czy to był skurcz? Skurcz przepowiadający? Kurcze nie umiem zrozumieć czym te bóle się różnią. Jak traktować te okresowe bóle i np taki jak mi się trafił w nocy? Zaczęliśmy 25 TC.

Oby to nic poważnego.. Ja też od wczoraj mam silne bóle podbrzusza, wczoraj bolało tylko z lewej strony a w nocy z obu 😕 I ból taki że sie ruszyć nie moge... A wczoraj jak dzwoniłam do szpitala to kazali mi brac paracetamol 😕 eh
 
Dziś w nocy miałam dość dziwny ból. Po przekręceniu się na bok dostałam takiego bólu jakby obręcz na brzuchu się zacisnela, a brzuch zrobił się napięty. Przestraszyłam się nie na żarty! Bo to nie ma nic z tym bólem okresowym, który też się pojawia. Nie wiem ile trwał, bo to przez sen ciężko ocenić. Czy to był skurcz? Skurcz przepowiadający? Kurcze nie umiem zrozumieć czym te bóle się różnią. Jak traktować te okresowe bóle i np taki jak mi się trafił w nocy? Zaczęliśmy 25 TC.
Dopoki te bole/skurcze nie sa regularne to nie ma problemu. Ale jeśli szyjka sie skraca, a bole pojawiają sie czesto to warto to sprawdzic. I brzuch bedzie sie napinal, bo macica bedzie trenowac do porodu. Mi gin zawsze mowila, ze np po wysilku to normalne i o ile przechodzi jak sie polozysz i odpoczywasz to nie ma sie co martwic, ale jesli mocne skurcze pojawiaja sie czesto albo nie sa bardzo mocne, ale regularne to trzeba koniecznir skontrolowac.
 
Oby to nic poważnego.. Ja też od wczoraj mam silne bóle podbrzusza, wczoraj bolało tylko z lewej strony a w nocy z obu 😕 I ból taki że sie ruszyć nie moge... A wczoraj jak dzwoniłam do szpitala to kazali mi brac paracetamol 😕 eh
Przestraszyłam się nie na żarty. Coś nowego jednak. Mieszkałam w UK kilka lat, niestety wiem jak wygląda służba zdrowia... A Ty jak czujesz, że coś jest nie tak to jedz na szpital niech sprawdza! A próbowałaś nospe? A to ból w pachwinach? Może Ci się rozciąga tam wszystko?
 
Dopoki te bole/skurcze nie sa regularne to nie ma problemu. Ale jeśli szyjka sie skraca, a bole pojawiają sie czesto to warto to sprawdzic. I brzuch bedzie sie napinal, bo macica bedzie trenowac do porodu. Mi gin zawsze mowila, ze np po wysilku to normalne i o ile przechodzi jak sie polozysz i odpoczywasz to nie ma sie co martwic, ale jesli mocne skurcze pojawiaja sie czesto albo nie sa bardzo mocne, ale regularne to trzeba koniecznir skontrolowac.
U mnie to bez znaczenia tzn nie widzę większej różnicy, bo ja nie pracuje teraz i tylko siedzę lub leżę. Raz dziennie chodzę na spacer i ugotuje obiad. Naprawde staram się nie przesadzać, a i tak to się zdarza. Przestraszyłam się tego bólu w nocy , bo to całkiem co innego niż mogłabym się spodziewać. A później siedzę w tym domu i przemyślam. No nic będe obserwować :) dzięki
 
wychodzi na 3.kwiecien zaraz przed swietami wielkanocnymi. Kolezanka mnie straszy depresja poporodowa - znajac zycie mnie pewnie wsystko złapie ;)

Ooo, to podobnie jak ja, ja mam 29.03 😁
Nie daj sobie wkręcić depresji poporodowej, wiadomo jak już wystąpi to od razu proś o pomoc a nie czekaj aż przejdzie bo samo raczej rzadko przechodzi. Na pewno nie nakręcaj się, że będziesz ją mieć. Zobacz na jakim etapie już jesteś, dzieciątko się zdrowo rozwija to czemu ma się coś złego wydarzyć?
Ciesz się tym czasem!
 
reklama
Z tym się nie zgodzę, avionaut ma inne wyniki z bazą a inne bez. Z bazą to jeden z lepszych fotelików na rynku, sama miałam i polecam. Jako kolejny kupiłam najnowszego axkida za 3k i powiem szczerze, że jestem z niego średnio zadowolona i raczej drugi raz bym się na niego nie zdecydowała. A na avionaut tak. Teraz czeka na drugiego maluszka.
Axkid Ci nie pasuje? Pewnie przez te powykręcane pasy [emoji85]
 
Do góry