reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hej kochana.
Ja tak dawno tutaj nie zaglądałam ;( nie mam szans Was nadrobić. Przepraszam. Jednak mam nadzieję,że i Wy i Wasze dzieciaczki są zdrowe i pięknie rosną. Nasza królewna w czwartek skończyła 8 tyg a we wtorek na szczepieniu ważyła 5130. Na początku nie przybierała za to jak się rozkręciła to rośnie nam mały brojlerek [emoji23] nie wiem jaka jest długa ale długa jest. Zakładamy ciuszki na 62.
Dalej mamy problemy z brzuszkiem, malutka stekabj pręży się po jedzeniu, często w trakcie. Nie są to kolki, lekarz stwierdził wzdęcia i powiedział,że to normalne, musi się układ trawienny wykształcić i podobno do 3-3.5 miesiąca powinno być już dobrze. Podaje jej stylko Espumisan i nie do każdego jedzenia. Na początku próbowałam i sab Simplex i różne pribiotyki- lekarz kazał wszystko odstawić.
Mamy za sobą już pierwsze przeziębienie, gil wymęczył nas strasznie. Musieliśmy przekładać szczepienia. Ale Hanuszka dzielnie znosiła nebulizacje;) ciągle udaje nam się karmić tylko piersią. Nicki ładnie śpi, budzi się tylko na jedzenie ale nad ranem zaczyna się problem z brzuszkiem i wtedy się niunia namęczy. Masujemy, ciepły termoforek i jest nieco lepiej. Mieliśmy też trądzik noworodkowy, już prawie nie ma śladu. Ja miałam ciężki połóg. Krocze długo dawało o sobie znać. W sumie dalej coś tam czuje. Jak Hania skończyła miesiąc to mąż już wrócił do pracy i kolejne 3 tygodnie byłam całkiem sama. Nie było lekko, ale dawałam radę. Jestem zmęczona, wiadomo ale najbardziej szczęśliwa na świecie. Jak patrzę na nasz CUD to wszystkie troski znikają ;)
U nas tez byly problemy brzuszkowe, wzdecia meczyly obie moje gwiazdy. U Lili ok 3 miesiaca sid uspokoilo, a u Inki miedzy 4-5. Ja jak kilka dni nie bylo kupy i te dolegliwości sie nasilaly to dawalam odrobinke cieplej wody i zazwyczaj dzialalo (bo u nas to bylo polaczone z zaparciami).
Super, ze Hania rośnie jak na drozdzach. Czekaja Was piekne Swieta [emoji8]
Pokazesz ja? [emoji3059][emoji3059]
 
reklama
Cześć dziewczyny :) jestem z forum kto po in vitro, po 4 transferze kończę właśnie I trymestr i niebawem z moja Julką wkraczamy w II. Mam pytanie do Was czy warto już rozpocząć jakieś zakupy czy lepiej się wstrzymać ? Mój mąż to najchętniej już wszystko by kupował już wózek nawet wybrał priam 2.0 czy któraś może na jego temat wypowiedzieć ? (Oczywiście jeszcze stopuje jego z zakupem ale warto wiedzieć)
 
Cześć dziewczyny :) jestem z forum kto po in vitro, po 4 transferze kończę właśnie I trymestr i niebawem z moja Julką wkraczamy w II. Mam pytanie do Was czy warto już rozpocząć jakieś zakupy czy lepiej się wstrzymać ? Mój mąż to najchętniej już wszystko by kupował już wózek nawet wybrał priam 2.0 czy któraś może na jego temat wypowiedzieć ? (Oczywiście jeszcze stopuje jego z zakupem ale warto wiedzieć)
Witaj!
Ja mialam większość wybrana w internecie i po polowkowych zaczęłam kupowac jak szalona. Wg mnie to czy zaczniesz kupowac czy nie, nie ma najmniejszego wplywu na ciążę, wiec jesli tylko masz ochote to szalej [emoji16]
Ja mam cybexa balios s i jestem zadowlona, a priam to wyzsza polka wiec sadze, ze bedzie ok. Wszystko zależy czego wymagasz od wozka [emoji6]
 
Hej dziewczyny mam pytanie o infekcje w czasie ciąży, coś mnie dopadło tak chwilowo i się zmartwiłam bo ogólnie bardzo rzadko choruje. Miałam ból głowy bez gorączki i bóle mięśni i stawów więc od wieczora piłam sobie mleko z czosnkiem i miodem i jakieś herbaty, dodatkowo nawilżacz powietrza z olejkiem włączyłam, w nocy spociłam się jak szczur i już się czuję ok, ale nie wiem czy takie wypocenie nie zrobiło szkody dla dziecka. Pewnie już przechodziłyście różne choroby i wiecie jakie jest zdanie lekarzy. Jestem w 17tc.
 
Mam też pytanie o wózki może któraś ma doświadczenie lub zna opinie bliskich na temat wózków firmy Peg perego i Inglesina? Osobiście interesują mnie Peg perego seria book i Inglesina Aptica.
 
Hej dziewczyny mam pytanie o infekcje w czasie ciąży, coś mnie dopadło tak chwilowo i się zmartwiłam bo ogólnie bardzo rzadko choruje. Miałam ból głowy bez gorączki i bóle mięśni i stawów więc od wieczora piłam sobie mleko z czosnkiem i miodem i jakieś herbaty, dodatkowo nawilżacz powietrza z olejkiem włączyłam, w nocy spociłam się jak szczur i już się czuję ok, ale nie wiem czy takie wypocenie nie zrobiło szkody dla dziecka. Pewnie już przechodziłyście różne choroby i wiecie jakie jest zdanie lekarzy. Jestem w 17tc.
Mialam ospę wietrzna w najgorszym dla dziecka czasie tj. Kolo 8-9 tc, jak złapałam przeziębienie to 3 tygodnie wycięte z życia. Bralam leki po konsultacji z lekarzem i wszystko jest ok
 
Cześć dziewczyny :) jestem z forum kto po in vitro, po 4 transferze kończę właśnie I trymestr i niebawem z moja Julką wkraczamy w II. Mam pytanie do Was czy warto już rozpocząć jakieś zakupy czy lepiej się wstrzymać ? Mój mąż to najchętniej już wszystko by kupował już wózek nawet wybrał priam 2.0 czy któraś może na jego temat wypowiedzieć ? (Oczywiście jeszcze stopuje jego z zakupem ale warto wiedzieć)
WOW ale cena tego wozka ;) Faajjjnnnyyyyy
 
No dziewczynki zamowilam sobie dwie komody o ktorycch pisalam z ikea do pokiku Natalki ;) zwykłe boałe, ctery szyflady, troche wyzsze ;) Terazmjuz bede miala gdzie ukłdac ubranka, wyprane i wyprasowane ;) Od razu sie lepiej poczułam ;) @Pola87 kochanie widze ze ty jak ja lubisz takie pierdoły i gadzety. Kup sobie spieniacz do mleka - jest mmmeeegggaaaaa. Ja mam super expres do kawy ale zaden expres nie ubije tak mleka na sztywno jak ten ubijacz ;) Tak sie wkrecilam ze dzisiaj sobie zamowilamzestwa slicznych szklanek termicznych do latte z łyżeczkami i słomkami ;) Iiiiii takie super szablony i shaker do robienia wzorów na mleku 🤪 🤪 🤪 Od razu mi sie humor poprawil - ja wiem ze to pierdoly ale teraz tyle wolnego czasuze moge sobie poszalec ;)
 
Hej dziewczyny mam pytanie o infekcje w czasie ciąży, coś mnie dopadło tak chwilowo i się zmartwiłam bo ogólnie bardzo rzadko choruje. Miałam ból głowy bez gorączki i bóle mięśni i stawów więc od wieczora piłam sobie mleko z czosnkiem i miodem i jakieś herbaty, dodatkowo nawilżacz powietrza z olejkiem włączyłam, w nocy spociłam się jak szczur i już się czuję ok, ale nie wiem czy takie wypocenie nie zrobiło szkody dla dziecka. Pewnie już przechodziłyście różne choroby i wiecie jakie jest zdanie lekarzy. Jestem w 17tc.
Twoje wozki tez fajowe - dobrzez ze piszecie, wszystko zapisuje i bede cos wwybierac pwoli ;) Swoja droga te nazwy mnie strasznie mecza ;)
 
reklama
Do góry