reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny właśnie mnie zmrozilo, zobaczyłam, że płyn do dezynfekcji skóry, który używałam przy prolutexie zawiera alkohol. Juz mam czarne mysli :(( Zwracalyscie uwagę na skład? Czego uzywałyscie?
 
Dzięki, tego potrzebuje! Już mam mózg ciążowy i wizje fas, czyli 3 wdechy i dać sobie spokój?
No jasne [emoji16]
Ba, w czasach pandemii lepiej odkazic alkoholem 2 razy niz czymkolwiek innym. Nie ma takiej opcji, zeby to zaszkodzilo.
Wiesz, ze Tantum Verde, ktore moga i kobiety w ciazy i dzieci tez ma alkohol? [emoji4]
 
Dziewczyny pytanie typu „matka wariatka”

wczoraj poszłam delikatnie mówiąc w tango z mężem... dziś bóle podbrzusza i ciągnie w pachwinach 😰😰 boje się ze zaszkodziłam maluszkowi...
Ehh niby było fajnie i przyjemnie a dziś mam wątpliwości czy było to konieczne 🥺🥺
 
Och WOOOW!!!! Ale piękny😃👏👏👏
Gdzie te motylki kupiłaś???
Najlepsze życzenia dla córeczki🥳🥳🥳

Dziękujemy. Motylki z allegro 😉 u mnie teraz co kilka dni przyjeżdża kurier z rzeczami z allegro, bo staramy się ograniczyć zakupy w sklepach do minimum.

Eh, u mnie chyba ciężko z konsekwencja przy ewentualnym odstawianiu cycka 😉 jak tylko słyszę, że płacze to mam w cyckach mrowienie a po chwili fontannę mleka 😂 i jak tu się nie podzielić tym z Małą?

Od dwóch dni testuje olejek lawendowy na spanie i póki co ilość pobudek w nocy spadła o połowę. I nawet pierwszy raz od dłuższego czasu coś mi się śni! 😉
 
Dziewczyny pytanie typu „matka wariatka”

wczoraj poszłam delikatnie mówiąc w tango z mężem... dziś bóle podbrzusza i ciągnie w pachwinach [emoji27][emoji27] boje się ze zaszkodziłam maluszkowi...
Ehh niby było fajnie i przyjemnie a dziś mam wątpliwości czy było to konieczne [emoji3064][emoji3064]
Moglabys sie martwic jakby byly plamienia. A ciagniecie i bole sa pewnie od "wysilku" [emoji6]. Spokojnie.
 
reklama
Do góry