reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja jak teraz nie ruszę to też będzie dupa z waznoscia badań.... zadzwonię do nich w poniedziałek i zapytam o ich zdanie na ten temat ale my jesteśmy raczej na Tak.
Odezwę się jak już będę wiedzieć na czym konkretnie stoję.
Oni raczej będą namawiać bo to dla nich kasa. Teoretycznie pacjentki raczej o siebie dbają. Ja się bardziej martwię o lekarzy, którzy pracują też w szpitalach i skąd wezmę utrogestan jak granice zamknięte😒. Daj znać, żebyśmy wiedziały kiedy kciuki trzymać😉.
 
reklama
Właśnie dziś padła decyzja że odkładamy akcję jeszcze o miesiąc🙄. Ale to już raczej ostateczny termin będzie, bo zaraz mi się badania przeterminują.
Wczoraj zadzwonilam do kliniki i to zależy od lekarza czy zrobi transfer czy nie. W piątek bede pytać o to wujka Jarka-o ile nke zapomnę 🙈
 
A ja dziś zrobiłam pierwsze zakupy dla dzidziusia. Nie mogłam się powstrzymać, mamaginekolog wrzuciła nowe rzeczy i 300 złotych nie moje 🙄 póki co zamówiłam trójpak pajac, trójpak body z krótkim rękawem, trójpak body z długim rękawem, butelkę 180ml i 260 ml, aspiratorek na katar i 4 pieluszki tetrowe.
Kasa nie moja, ale jestem tak szczęśliwa... A przed nami właśnie urządzanie pokoju dla dzidziusia :)
Co prawda my mamy małe mieszkanie 59m- salon z kuchnią, nasza sypialnia i pokój, który dotychczas był biurem męża a teraz musimy w nim połączyć biuro+ pokój dla dziecka. Tzn mąż tam będzie tylko przez kilka miesięcy dopóki synek będzie z nami w sypialni, bo on wynajmuje lokal na biuro, no ale póki co wiadomo, bezpieczniej w domu.
U mnie stoi już wózek, w tygodniu zamawiam łóżeczko i trochę ******* z allegro, także jakoś w połowie maja raczej już będziemy we wszystko zaopatrzeni 😉
A jaki rozmiar ciuszków zamawiałaś? Ja zaczęłam od 62 bo 56 nie wiem czy się przydadzą 😛
 
U mnie stoi już wózek, w tygodniu zamawiam łóżeczko i trochę ******* z allegro, także jakoś w połowie maja raczej już będziemy we wszystko zaopatrzeni 😉
A jaki rozmiar ciuszków zamawiałaś? Ja zaczęłam od 62 bo 56 nie wiem czy się przydadzą 😛
Ja polecam ciuszki z lidla. Oni maja zawyzone numeracjr
Moj synek urodził sie duzy a dosc dlugi wchodzil w ich rozmiar 56.do rozmiaru bodajze 68 sa mega jakościowo a potem niewiedzac czemu lipa. Ale te niskie rozmiary polecam gorąco, nam tylko te zapinane kopertowe nie podeszły ale przez głowę wkladane rewelka i super cena a teraz jak sa te zakupy online u nich to juz wogole
 
U mnie stoi już wózek, w tygodniu zamawiam łóżeczko i trochę ******* z allegro, także jakoś w połowie maja raczej już będziemy we wszystko zaopatrzeni 😉
A jaki rozmiar ciuszków zamawiałaś? Ja zaczęłam od 62 bo 56 nie wiem czy się przydadzą 😛
No wiesz co ja mówiłam te body 56, a pajace 62, mam nadzieję, że będą ok 🤷 ale mam takie wątpliwości jak Ty, bo moje dziecko rośnie albo zgodnie z normą albo ponad normę. No ale może będą ok, a jak nie to będę po prostu do porodu się nimi zachwycać 😅 my łóżko dostaniemy od mojej siostry, laktator nowy od szwagierki, a wózek i fotelik mamy już upatrzony. Póki co największe wyzwanie i koszt przed nami pokój, bo póki co stały w nim regały z Castoramy i na nich książki i dokumenty i na meble pod zabudowę wydamy ok 5000 złotych 😬
 
Ja polecam ciuszki z lidla. Oni maja zawyzone numeracjr
Moj synek urodził sie duzy a dosc dlugi wchodzil w ich rozmiar 56.do rozmiaru bodajze 68 sa mega jakościowo a potem niewiedzac czemu lipa. Ale te niskie rozmiary polecam gorąco, nam tylko te zapinane kopertowe nie podeszły ale przez głowę wkladane rewelka i super cena a teraz jak sa te zakupy online u nich to juz wogole
Ja na małe rozmiary z Lidla poluje od ok 3 tygodni i nie ma dosłownie nic online w rozmiarze 56 i 62 🤷
 
reklama
U mnie stoi już wózek, w tygodniu zamawiam łóżeczko i trochę ******* z allegro, także jakoś w połowie maja raczej już będziemy we wszystko zaopatrzeni [emoji6]
A jaki rozmiar ciuszków zamawiałaś? Ja zaczęłam od 62 bo 56 nie wiem czy się przydadzą [emoji14]
Przydadza sie. I 50-52 tez warto miec.
Moja corka urodzila sie 3kg i 62 zaczela nosic jak miala 3 miesiace... Mialam bardzo malo ciuszkow na 50cm i to byl Blas, bo jednak miesiac je nosila. Musialam doslownie codziennie prac. Teraz jestem lepiej przygotowana i mam wiecej. Mala bedzie podobna wielkosciowo, w 32tc miala 1880g wiec jest okolo 50 centyla.
 
Ostatnia edycja:
Do góry