reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziękujemy. Motylki z allegro 😉 u mnie teraz co kilka dni przyjeżdża kurier z rzeczami z allegro, bo staramy się ograniczyć zakupy w sklepach do minimum.

Eh, u mnie chyba ciężko z konsekwencja przy ewentualnym odstawianiu cycka 😉 jak tylko słyszę, że płacze to mam w cyckach mrowienie a po chwili fontannę mleka 😂 i jak tu się nie podzielić tym z Małą?

Od dwóch dni testuje olejek lawendowy na spanie i póki co ilość pobudek w nocy spadła o połowę. I nawet pierwszy raz od dłuższego czasu coś mi się śni! 😉
Olejek lawendowy powiadasz 🤔 . Dobry pomysł. U nas ostatnio jakieś takie niespokojne noce, będę musiała wypróbować🙂 .
A co do zakupów internetowych, to właśnie jestem na etapie kupowania butów dla młodego. Dobrze że są darmowe zwroty😅. Mam nadzieję że zdążę dobrać odpowiednie do końca wakacji🙃.
 
Olejek lawendowy powiadasz 🤔 . Dobry pomysł. U nas ostatnio jakieś takie niespokojne noce, będę musiała wypróbować🙂 .
A co do zakupów internetowych, to właśnie jestem na etapie kupowania butów dla młodego. Dobrze że są darmowe zwroty😅. Mam nadzieję że zdążę dobrać odpowiednie do końca wakacji🙃.
I jak z planami powrotu do kliniki.
Ja mam teoretycznie wizytę za tydzień A cały czas mętlik w głowie.
 
Na niespokojne noce, jesli Wasze maluszki zblizaja sie do 2 lat to polecam melise. Konstowane z pediatra. Tylko nie na sama noc, tylko powiedzmy ok 17h00, zaparzyc, potem rozcieczyc troche woda i dac dziecku do picia. Pomaga sie troszke wyciszyc w tym trufnym okresie i dzieki temu maluszek spi lepiej. Mozna podawac 2-3 w tygodniu. U nas sie dobrze sprawdzalo. Dawalam jak Lila miala gorszy dzien.
 
Olejek lawendowy powiadasz 🤔 . Dobry pomysł. U nas ostatnio jakieś takie niespokojne noce, będę musiała wypróbować🙂 .
A co do zakupów internetowych, to właśnie jestem na etapie kupowania butów dla młodego. Dobrze że są darmowe zwroty😅. Mam nadzieję że zdążę dobrać odpowiednie do końca wakacji🙃.

Koleżanka polecala mi sklep Pierwsze Kroczki, bo jej pomogli zdalnie wybrać pierwsze buciki dla córki, więc jak już moja gwiazdeczka zacznie chodzić to też tam będę zamawiać
 
A ja dziś zrobiłam pierwsze zakupy dla dzidziusia. Nie mogłam się powstrzymać, mamaginekolog wrzuciła nowe rzeczy i 300 złotych nie moje 🙄 póki co zamówiłam trójpak pajac, trójpak body z krótkim rękawem, trójpak body z długim rękawem, butelkę 180ml i 260 ml, aspiratorek na katar i 4 pieluszki tetrowe.
Kasa nie moja, ale jestem tak szczęśliwa... A przed nami właśnie urządzanie pokoju dla dzidziusia :)
Co prawda my mamy małe mieszkanie 59m- salon z kuchnią, nasza sypialnia i pokój, który dotychczas był biurem męża a teraz musimy w nim połączyć biuro+ pokój dla dziecka. Tzn mąż tam będzie tylko przez kilka miesięcy dopóki synek będzie z nami w sypialni, bo on wynajmuje lokal na biuro, no ale póki co wiadomo, bezpieczniej w domu.
 
Koleżanka polecala mi sklep Pierwsze Kroczki, bo jej pomogli zdalnie wybrać pierwsze buciki dla córki, więc jak już moja gwiazdeczka zacznie chodzić to też tam będę zamawiać
Na pierwsze buciki polecam emel roczki sznurowane. Naprawdę super buciki. W sklepach stacjonarnych mają takie specjalne modele do określenia rozmiaru, no ale teraz pozamykane. Myślałam że jak znów wezmę emel to trafię z rozmiarówką. Za szybko ta stopa rośnie😅.
 
reklama
Właśnie dziś padła decyzja że odkładamy akcję jeszcze o miesiąc🙄. Ale to już raczej ostateczny termin będzie, bo zaraz mi się badania przeterminują.
Ja jak teraz nie ruszę to też będzie dupa z waznoscia badań.... zadzwonię do nich w poniedziałek i zapytam o ich zdanie na ten temat ale my jesteśmy raczej na Tak.
Odezwę się jak już będę wiedzieć na czym konkretnie stoję.
 
Do góry