reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Święta, święta a po świętach jekitowka:( masakra bo chwycilo nas wszystkich. Cale szczęście mieszkamy z rodzicami i siedza z Hubkiem bo ja ledwo funkcjonuje, maz to wogole. Najgorsze ze Hubus tez wymiotuje. Rano strasznie plakal jak sie obudzil, pobieglam do niego a on caly z wymiocin:/ dobrze ze teraz idzie mu zab i w związku z tym ma mniejszy apetyt. Poki co nie zwraca tylko chrupek i daje mu slodzona herbatkę bo wody pic nie chce:( bidoczek malutki :( ale całe szczęście że humor ma dobry
Ach współczuję😶. Nam dr przy jelitówce kazała ograniczyć się do mleka. I faktycznie młodemu szybko przeszło. Zdrówka życzę🙂.
 
reklama
Ach współczuję😶. Nam dr przy jelitówce kazała ograniczyć się do mleka. I faktycznie młodemu szybko przeszło. Zdrówka życzę🙂.
Hubus chyba juz, dzięki Bogu ok. Wymiotowal kilka razy ale od południa spokój. Kupke tylko rzadka zrobil ale gdyby mial mieć biegunkę to byloby ich kilka a nie jedna. Maz tez juz sie ogarnal choc okropnie go bola plecy tylko ja dalej w czarnej d... jestem. Co wstane to mi źle, zimno i muszr isc legnac. Wymiotuję caly dzień, na jedzenie patrzec nie mogę-przypomina mi sie okres ciąży :) mam nadzieję ze jutro juz bedzie ok bo masakra. Nie wiem co bym zrobila gdyby nie rodzice ktorzy dzis caly dzień zajmuja sie Hubusiem
 
Cześć dziewczyny, jestem po 1 transferze bez ciąży :( mam prośbę o kliknięcie w ankietę za którym razem wam się udało i jak wyglądały wcześniejsze próby. Może mnie i kogoś jeszcze podniesie to na duchu, że warto próbować? Z góry dziękuję za kliknięcie.

Link do ankietki
 
Cześć dziewczyny, jestem po 1 transferze bez ciąży :( mam prośbę o kliknięcie w ankietę za którym razem wam się udało i jak wyglądały wcześniejsze próby. Może mnie i kogoś jeszcze podniesie to na duchu, że warto próbować? Z góry dziękuję za kliknięcie.

Link do ankietki
Każda z nas jest inna i ma inne problemy.. Jednym udaje się za pierwszym razem innym za którymś tam.. Na fb też jest grupa o in vitro, tam jest Pani której udał się 16 transfer 😊
 
Cześć dziewczyny, jestem po 1 transferze bez ciąży :( mam prośbę o kliknięcie w ankietę za którym razem wam się udało i jak wyglądały wcześniejsze próby. Może mnie i kogoś jeszcze podniesie to na duchu, że warto próbować? Z góry dziękuję za kliknięcie.

Link do ankietki
Pierwsze podejscie - 1 komorka - ciaza, corka ma prawie 3latka.
2 podejscie - 4 blastki, 1szy transfer - ciaza.
 
reklama
Do góry