reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny proszę o pomoc :tak: za tydzień chrzest małej i zupełnie nie wiem w co się ubrać :errr: czy kojarzycie może sklepy z typowo sukienkami do karmienia? mam co prawda jedną taką sukienkę rozpinaną z przodu po środku ale ona jest z bardzo cienkiego dżinsu i nie wiem do końca czy się nadaje... do tego zupełnie nie wiem jakie buty.. bo chętnie ubrałabym trampki ale wiem że nie wypada:( dzis przymierzyłam sukienkę dla Anastazji... jest troche za duża... do tego rajstopki białe i sweterek biały a do kościoła kombinezon i czapeczka. Czy może być? Poratujcie kieckami bo wypadłam z obiegu zupełnie...

Ja kupowałam sukienkę przez internet firmy torellle. Idealnie leżała i nie było widac, że typowo do karmienia więc będę ją mogła założyć jeszcze później.
 
Jeżeli mała ma alergię na białko mleka krowiego to nawet bez laktozy nie jest dobrym pomysłem bo to nadal będzie mleko od krowy. Spróbuj sojowe, ponoć jest dobre, ale ja nigdy nie piłam.

Właśnie nie wiemy na co ma i to największy problem :p ciągle coś eliminujemy z mojej diety :-)

Ja używam ryżowego lub owsianego. Podobno soja też często uczula więc ja sojowych nie piję.

Właśnie chodzi za mną ryżowe, więc spróbuję :-)
 
Dziewczyny proszę o pomoc :tak: za tydzień chrzest małej i zupełnie nie wiem w co się ubrać :errr: czy kojarzycie może sklepy z typowo sukienkami do karmienia? mam co prawda jedną taką sukienkę rozpinaną z przodu po środku ale ona jest z bardzo cienkiego dżinsu i nie wiem do końca czy się nadaje... do tego zupełnie nie wiem jakie buty.. bo chętnie ubrałabym trampki ale wiem że nie wypada:( dzis przymierzyłam sukienkę dla Anastazji... jest troche za duża... do tego rajstopki białe i sweterek biały a do kościoła kombinezon i czapeczka. Czy może być? Poratujcie kieckami bo wypadłam z obiegu zupełnie...
Z sukienka nie pomoge ale włączyłam Małej zdjecie żeby zobaczyc a mąż " a gdzie Ty mała wstawilas i co to za sukienka?" :-D:-D:-D ja tez az sie przyjarzalam bo na pierwszy rzut oka jak siostra:-D
 
A jeżeli chodzi o te "szumisie" to ja nie chciałam a moja siostra kupiła właśnie tego misia ze zdjęcia i sprawdzil nam sie fajnie jak Lenka się przebudzila to włączyłam i patrzyła na migajaca gwiazdke , delikatna muzyczka i super ;) zadowolona jestem:)
Screenshot_20181209-221411_Samsung Internet.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181209-221411_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20181209-221411_Samsung Internet.jpg
    214,3 KB · Wyświetleń: 618
Dziewczyny jaką wit D polecacie dla malucha? Mamy Bioaron Baby ale te kapsułki są tragiczne do podawania a dwa to Kajtek połowę wypluwa i gdyby mógł zabił by mnie wzrokiem...
 
reklama
Do góry