reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hubus zaczął mi kaszlec:( jest to suchy kaszel. Mokry ręcznik na grzejniki już jest a jak mu jeszcze mogę pomóc ?
Mokry recznik nie pomoze, lepiej nawilzacz powietrza. Ja kladlam reczniki, a jak kupilam nawilzacz to sie okazalo, ze mimo ze mieszkam 30km od morza srodziemnego to w sezonie grzewczym wilgotnosc w domu wynosila max 25%, a to za malo.
 
reklama
Hubus zaczął mi kaszlec:( jest to suchy kaszel. Mokry ręcznik na grzejniki już jest a jak mu jeszcze mogę pomóc ?
my to przechodzilysmy ostatnio.. duzo wody cieplej do picia, dużo kłaść na brzuszku no i jak widziałam, że gorzej jest to do lekarza , zrobilismy crp wyszlo super i dostalismy taki syropek i pomoglo :)

Lepszy nawilżacz powietrza tak jak nieagatka pisała
 
my to przechodzilysmy ostatnio.. duzo wody cieplej do picia, dużo kłaść na brzuszku no i jak widziałam, że gorzej jest to do lekarza , zrobilismy crp wyszlo super i dostalismy taki syropek i pomoglo :)

Lepszy nawilżacz powietrza tak jak nieagatka pisała
Tylko ja karmię piersią i nie Podaję mu żadnej wody i w takim bądź razie od razu zamawiam nawilżacz powietrza
 
my to przechodzilysmy ostatnio.. duzo wody cieplej do picia, dużo kłaść na brzuszku no i jak widziałam, że gorzej jest to do lekarza , zrobilismy crp wyszlo super i dostalismy taki syropek i pomoglo :)

Lepszy nawilżacz powietrza tak jak nieagatka pisała
A syrop na receptę? My byliśmy w szpitalu, Ja wyszłam bardzo przeziębiona i mam nadzieję że ten kaszel nie jest początkiem przeziebienia
 
A syrop na receptę? My byliśmy w szpitalu, Ja wyszłam bardzo przeziębiona i mam nadzieję że ten kaszel nie jest początkiem przeziebienia
a zapomniałam całkiem że Ty kp :) a ten lek to Fenistil ;) mąż mówi, ze nie na recepte :D nam pomógł ;) Lenka miala mega chrype do tego nie mogla gaworzyc .. u Was tez tak ? Gardelko bylo ladne rozowiutkie :)
 
a zapomniałam całkiem że Ty kp :) a ten lek to Fenistil ;) mąż mówi, ze nie na recepte :D nam pomógł ;) Lenka miala mega chrype do tego nie mogla gaworzyc .. u Was tez tak ? Gardelko bylo ladne rozowiutkie :)
Jesli niemowle ma chrypke to zawsze trzeba isc do lekarza, bo moze to byc zapalenie krtanii, a to u malucha niebezpieczne.
 
Diety rozpisanej nie mam, zastąpiłam zwykłe jogurty kokosowymi, mleko piję ryżowe, owsiane, itp., chleb kupuje bez mleka albo robię sama, wędliny nie lubię więc tu problemu nie ma. Kombinuje z kaszami, makaronami, pastami na kanapki, itp. Najgorzej było odstawić ser żółty i słodycze, ale po kilkunastu dniach nie mam już na nie ochoty.

Wydaje mi się, że alergia na psa objawiałaby się zmianami skórnymi (ale pewności nie mam).
Jogurt kokosowy - znalazłam przepis w necie. A można gdzieś kupić już gotowy? I z czego pasty robisz na kanapki? Ja ostatnio chleb jem albo z dżemem, albo z majonezem:p.
Po 2 tyg prawie bez nabiału i tygodniu ścisłej bez nabiału śluzu dużo mniej, ale jajecznicy dalej to nie przypomina. Raczej jakaś maź co wsiąka w pieluszkę.
 
reklama
Jogurt kokosowy - znalazłam przepis w necie. A można gdzieś kupić już gotowy? I z czego pasty robisz na kanapki? Ja ostatnio chleb jem albo z dżemem, albo z majonezem:p.
Po 2 tyg prawie bez nabiału i tygodniu ścisłej bez nabiału śluzu dużo mniej, ale jajecznicy dalej to nie przypomina. Raczej jakaś maź co wsiąka w pieluszkę.

Jogurty kokosowe w przystępnej cenie (bo w sklepach ze zdrową żywnością kosztują fortunę) i w röżnych smakach są w L.idlu (3,99zł za kubek 150g i 200g, ten większy to jogurt pitny). Są naprawdę dobre :)
Pasty np.awokado+ suszone pomidory+makrela+przyprawy+troszkę jakiegoś zdrowego oleju. A jak mi się nie chce robić to w L.idlu jest pasta z bakłażana (w słoiczku) albo z suszonych pomidorów ze słonecznikiem czy marchewkowa z pestkami dyni (w plastikowych pojemniczkach). W rossmanie też są w słoiczkach fajne pasty np. z buraczka.
 
Do góry